Candy CBDO485TWME-1S


Vstavaná práčka so sušičkou, Energetická trieda D, Kapacita sušenia: 5 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 266 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 47 kWh na 100 cyklov prania, 16 programov prania a sušenia, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Maximálna hĺbka: 57 cm. Viac info


NAY Extra cena 629,99 €

Noví aj starí členovia NAY Extra klubu získajú na tento produkt okamžitú zľavu 70,00 €.

Cena 699,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 14,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 70,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná automatická práčka so sušičkou Candy CBDO485TWME-1S vyperie 8 kg bielizne a vysuší 5 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. pri hlučností 75 dB. K dispozícii je 16 základných programov vrátane rýchlych a prídavné funkcie ako napr. Mix Power System, hygienicky, odložený štart a iné. Disponuje Invertorovým motrom a digitálnym displejom. Vybavená je bezpečnostným zámkom dverí, ochranou proti úniku vody Antioverflow a ochranou proti prepeneniu. Ovládať ju môžete pomcou aplikácie Smart Touch, prostredníctvom pripojenia Wifi alebo NFC.

Práčka so sušičkou v jednom

Vstavaná automatická práčka so sušičkou Candy CBDO485TWME-1S v bielej farbe s digitálnym otočným voličom. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 8 kg a vysušiť 5 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1400 otáčok za minútu. Medzi 16 štandardnými a Smart Touch programami si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie.

  • 16 programov základných: Biele, Biele + predpierka, Eco Mix 20 °, Bavlna, Syntetika, Denná 59 min, Rýchly 14,30, 44 min, Plákanie, Odčerpanie + Odstreďovanie, Jemné, Džínsy, Detský, Vlna, Ručné, Hodváb
  • Funkcie: Extra plákanie, Mix Power System - vytvorenie zmesi vody a detergentu pre väčší účinok (je potom priamo vstrekovaná do bielizne počas prania) Hygienický, Jednoduché žehlenie, Odložený štart až 24 hod, Rýchly / Nastavenie miery znečistenia, Nastavenie teploty prania, Nastavenie otáčok odstreďovania, zablokovanie tlačidiel, Ukazovateľ zvyškového času prania

MixPower system+

Práčka disponuje patentovaným systémom Mix Power system+, ktorý rozpúšťa prací prostriedok spolu s vodou v špeciálnej komore. Násladne vzniknutou penou kropí bielizeň, čím sa tak dosiahne vysoká účinnosť prania a pri nízkych teplotách. Zníženia je aj doba prania na  minút a tým sa tak šetrí aj spotreba energie. 

Rýchle programy 

Práčka Candy bola vytvorená na základe konceptu rýchlych, efektívnych pracích cyklov pre dennú potrebu. Ponúka tak kompletnú sadu rýchlych programov, ktoré určite oceníte pri každodennom praní a vďaka ktorým ušetríte čas. Vybrať si môžete jednen z rýchlych programov 14, 30 a 44 min. alebo Perfect Rapid 59 minút.

Hygienicky čistá bielizeň

Vstavaná práčka disponuje praktickým hygienickým programom, ktorý vaše oblečenie zbaví baktérií a malých čiastočiek prachu. Program po celý čas udržiava teplotu na 60°C spolu s dodatočným pridaním vody, pre 100% výsledky. 

Špeciálny Woolmark Apparel Care 

Smart práčka so sušičkou obdržala do svojej výbavy šetrný program určený pre sušenie vlny- Woolmark Apparel Care. Tento citlivý program sa postará o vlnené oblečenie bez poničenia vlákien a tiež zabraňuje opotrebeniu, tvorbe žmolkov, obmedzuje trenie odevov a starostlivo kontroluje teplotu sušenia. 

Tichý chod

Inteligentná práčka so sušičkou v sebe skrýva výkonný a pritom veľmi tichý invertorový motor Speed Drive. Pri najvyšších otáčkach počas odstreďovania je hladina hluku na úrovni 75 dB. 

Technológia Smart Touch

Umožňuje bezdotykové prepojenie smart práčky so sušičkou pomocou technológie Wi-Fi alebo Bluetooth so smartfónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy simply-Fi so smartfónom alebo tabletom, či PC. Praktická aplikácia do telefónu vám aj poradí vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Maximálna hĺbka 57 cm
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CBDO485TWME-1S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami