Candy CBT5518EW


Vstavaná kombinovaná chladnička, Energetická trieda E, Objem chladničky: 186 l, Objem mrazničky: 62 l, Ročná spot. energie: 216 kWh, Maximálna hlučnosť: 37 dB, Smart ovládanie mobilom, Šírka: 54 cm, Výška: 177,2 cm, Hĺbka: 54,5 cm. Viac info


Cena 679,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 13,60 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 68,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inteligentná vstavaná kombinovaná chladnička Candy CBT5518EW v energetickej triede E má 186 litrový chladiaci priestor a 62 litrový mraziaci priestor v spodnej časti. Možnosť pripojenia na Wi-Fi a k aplikácii hOn. Disponuje funkciami Super Cool a Super Freeze, Eco a Holiday režim, technológiu Total No Frost Circle a 2x zásuvkou Crisper.

Rýchle ochladenie jedla a nápojov

Kedykoľvek potrebujete rýchlo schladiť jedlo či nápoje, aktivujte vo vašej chladničke funkcie Super Cooling alebo Super Freezing, pri ktorých dosiahne spotrebič rýchlo požadovú teplotu.

Aplikácia hOn

Stiahnite si aplikáciu hOn a objavte všetky inteligentné funkcie, ktoré vám zjednodušia každodenný život. Ovládajte chladničku na diaľku a využívajte funkcie ako Inventory Assistant, ktorý vám pomôže spravovať a plánovať zásoby potravín, či Smart Drink Assistant a mnoho ďalších.

Rýchla inštalácia

Vďaka reverzibilným dvierkam môžete chladničku prispôsobiť akejkoľvek kuchyni. Vďaka rýchlej a jednoduchej inštalácii môžete jednoducho vymeniť pánty dverí na ľavú alebo pravú stranu.

Zabráňte vzniku baktérií a zabráňte tvorbe námrazy

Zabudnite na ručné odmrazovanie mrazničky. Nová technológia Total No Frost zabraňuje tvorbe námrazy a ľadu vo vnútri zásuviek mrazničky a jeho stenách. Navyše zabraňuje množeniu plesní a baktérií až o 94 %.

*Výsledky testov vydané nezávislým externým technickým laboratóriom porovnávajúcim chladničku Haier Group s technológiou Total No Frost s chladničkou Haier Group so statickou technológiou.

Cool Box

Uchovávajte ovocie a zeleninu v optimálnych podmienkach. Vlhkosť bude vždy na správnej úrovni vďaka zásuvke Cool Box s funkciou kontroly čerstvosti.

Jednoduché nastavenie políc v chladničke

Police z hrubej vrstvy skla sú bezpečné pri manipulácii a odolné pre skladovanie vašich potravín. Vďaka zaoblenému a elegantnému dizajnu sa ľahko čistia a zabraňujú usadzovaniu nečistôt v štrbinách.

Total No Frost Circle+

Vďaka technológii Total No Frost Circle+ je zaručená konštantná a homogénna teplota a vlhkosť na každej polici vašej chladničky. Bočné prúdenie vzduchu vychádzajúce z postranných vývodov udrží vaše potraviny dlhšie čerstvé, nech už ich uložíte kdekoľvek v chladničke.

*Výsledky testov vydané nezávislým externým technickým laboratóriom porovnávajúcim chladničku s technológiou Total No Frost Circle + s chladničkou s technológiou No Frost s priamym prúdením chladného vzduchu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177.2 cm
Maximálna hlučnosť 37 dB
Celkový čistý objem 248 L
No Frost (mraznička) Áno
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CBT5518EW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami