Candy CCTLS 544WHN


Výška: 85 cm, Celkový čistý objem: 127 L, NoFrost (chladnička): Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 179,00 €

3,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Jednodverová chladnička Candy CCTLS 544WHN v bielom farebnom prevedení. Disponuje celkovým objemom 127 l a ročne spotrebuje 90 kWh energie. Maximálna dosahovaná hlučnosť nepresahuje 39 dB.

Candy CCTLS 544WHN

Jednodverová chladnička v bielej farbe s celkovým objemom 127 litrov a ročnou spotrebou 90 kWh si nájde miesto v domácnostiach, internátoch alebo v kanceláriách. Pri chladení vás nebude obťažovať nadmerný hluk. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 39 dB. Pre pohodlnejšie otváranie je vo vrchnej časti dvierok umiestnené madlo.

Chladiaca časť

Chladnička s objemom 127 litrov je vhodná pre skladovanie menšieho množstva potravín. Vo vnútri sa nachádzajú 3 sklenené police a jedna zásuvka pre bežné uskladnenie ovocia a zeleniny. Vo dvierkach chladničky sú ešte 3 menšie priehradky, napríklad pre fľaše, maslo či vajíčka. 

Chladenie

Jednodverová chladnička využíva technológiu statického chladenia. Ventilačný systém rovnomerne distribuuje vzduch do celej chladničky pre zachovanie rovnomernej teploty. Uložené potraviny si tak zachovajú svoju čerstvosť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 85 cm
Celkový čistý objem 127 L
NoFrost (chladnička) Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CCTLS 544WHN

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené