Candy CCTUS 544IWHN

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Výška: 85 cm, Celkový čistý objem: 91 L, Mraziaci výkon: 4 kg/24h, Trieda energetickej účinnosti 2021: E,


Cena 259,00 €

5,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Skriňová mraznička Candy CCTUS 544IWHN v bielom prevedení. Ročná spotreba elektrickej energie je 166 kWh. K dispozícii je 91 litrový čistý objem mrazničky a jej mraziaca kapacita je 4 kg potravín za 24 hodín. Pre uloženie vašich potravín sú k dispozícii štyri zásuvky. Patrí do klimatickej triedy N-ST a odmrazuje sa manuálne. Jej hlučnosť je 40 dB. Pre pohodlné otváranie jej dvierok je prispôsobené vonkajšie nerezové madlo. Rozmery (VxŠxH): 85 x 55 x 58 cm.

Candy CCTUS 544IWHN

Skriňová mraznička Candy CCTUS 544IWHN, vám zaručí nižšie náklady za energie. Všetky jej funkcie sú vyvinuté tak, aby využívali minimálne množstvo potrebnej energie, čím budú vaše účty oveľa nižšie. Ročná spotreba 166 kWh. Všetky jej funkcie sú prispôsobené tak, aby zužitkovali len skutočne potrebné množstvo energie bez jej zbytočného plytvania.

Mraziaci priestor

Mraznička má vo vnútri dostatočný priestor pre uskladnenie množstva potravín. Výbavu tvoria 4 priehľadé plastové zásuvky, vďaka čomu uvidíte aké potraviny máte uskladnené. Termostat je mechanický. Odmrazovanie sa realizuje manuálne. Vnútro osvetľuje praktické a úsporné LED svetlo.

Dostatočný objem

Skriňová mraznička má objem až 91 litrov. Mraziaci výkon tejto šikovnej mrazničky dokáže za 24 hodín zmraziť až 4 kg surovín, čo je skutočne veľkým plusom výrobku. V prípade výpadku prúdu sa nemusíte obávať o uložené potraviny akumulačná doba dosahuje 16 hodín. Pri mrazení vás nebude rušiť nadmerný hluk, jej prevádzka dosahuje hlučnosť len 40 dB.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 85 cm
Celkový čistý objem 91 L
Mraziaci výkon 4 kg/24h
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Candy CCTUS 544IWHN

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Lenka

7. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • pomer cena / výkon
  • Spokojnost
  • Nemam

Spokojnost