Zvážte aj tento produkt

Electrolux 600 PRO SatelliteClean EES47300L Electrolux 600 PRO SatelliteClean EES47300L

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na motor po registrácii

Vstavaná umývačka riadu Electrolux 600 PRO SatelliteClean EES47300L v šírke 60 cm s AirDry systémom sušenia. Zaradená je do energetickej triedy A+++ s kapacitou pre umývanie 13 súprav riadu. Hlučnosť vďaka invertorovému motoru dosahuje 46 dB. Ovládanie je umiestnené zhora. K dispozícii je 6 umývacích programov s možnosťou odloženého štartu o 24 hodín a ukazovateľe funkcie: dvojfarebný svetelný ukazovateľ na podlahe , budík, zrušenie programu, posunutý štart 1-24 hodín, vybraný program, leštidlo, soľ, TimeManager, XtraDry. Vodný senzor zisťuje úroveň znečistenia vody a upravuje jej spotrebu. Umývačka Electrolux 600 PRO SatelliteClean EES47300L disponuje množstevnou automatikou Fuzzy Logic, vodným senzorom a zariadením proti zaplaveniu (spínací plavák).

Základné parametre

  • Šírka: 59,6 cm
  • Typ displeja: LED
  • Maximálna hlučnosť: 46 dB

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Candy CDI 2DS523

Plne integrovaná smart umývačka riadu Candy CDI 2DS523 v modernom prevedení so spotrebou vody pri štandardnom cykle iba 10 l a elektrickej energie 0,95 kWh. Umývačka patrí do energetickej triedy A ++.  Čas ušetríte vďaka praktickej funkcii odloženia štartu o 1 až 23 hodín. Už viac nemusíte čakať na to, kým bude riad umytý. Stačí ak si nastavíte začiatok umývania tak, aby po vašom príchode domov bol umytý. Hlučnosť pri umývacom cykle je 43 dB. Kapacita umývačky je 15 obedových súprav.

9 skvelých umývacích programov

Vyberte pre svoj riad ten správny program, ktorý bude nielen mimoriadne účinný, ale i šetrný. Umývačka riadu Candy disponuje až 9 skvelými umývacími programami na rôzne druhy riadu a spôsoby umývania. Je len na vás, ktorý z programov využijete. Každý z nich je mimoriadne účinný a pritom výnimočne šetrný.

Programy: 9 programov + 20 Smart Touch
Hygienický 75 ° C, Univerzálny 60 ° C, Denné 55 ° C, Eco 45 ° C, Sklo 45 ° C, Rýchly 59 min 65 ° C, Rýchly 24 min 50 ° C, Nočná 55 ° C, Opláchnutie, Smart Touch,

Teploty umývania 45 - 75 ° C

Funkcie: Odložený štart až 23 hod, Express umývanie -Úspora 25% času a energie, tablety All in One, Ukazovateľ nedostatku soli na displeji; Ukazovateľ dĺžky cyklu na displeji
Zvukový signál ukončenia programu; Možnosť vypnutia zvukovej signalizácie na konci programu; Uloženie posledného umývacieho cyklu do pamäte, Impulzné umývanie - zníženie spotreby a hlučnosti.

Indikátor oznámi nedostatok soli či leštidla

Vďaka zabudovanému indikátoru sa u umývačky riadu od spoločnosti Candy nemusíte obávať o to, že by vaša umývačka náhodou pri umývaní nemala dostatok soli alebo leštiaceho prostriedku. Elektronický indikátor vás vždy vopred upozorní na nedostatok potrebných prostriedkov. Preto sa nikdy nestane, aby váš riad nebol dokonale čistý alebo vyleštený. Na konci programu sa ozve zvukový signál.

3 koše - extra veľké

Polohovanie horného koša, Sklopiteľné držiaky na taniere v spodnom koši, Sklopiteľné držiaky šálok v hornom koši; Bezpečnostná zarážka spodného koša

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,8 cm
Maximálna hlučnosť: 43 dB
iTrieda energ.účinnosti: A++
Počet programov: 29
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 170 min.
iAquaStop funkcia: Nie
Spotreba vody na cyklus: 10 L
Trieda účin.sušenia: A
Počet súprav riadu: 15
AquaSensor funkcia: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 59,8 cm
Výška: 82 cm
Hĺbka: 55 cm
Hmotnosť: 35,6 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 43 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Spotreba vody na cyklus: 10 L
Trieda účin.sušenia: A

Funkcie

iDetská poistka: Nie
Počet programov: 29
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 170 min.
iAquaStop funkcia: Nie
Počet súprav riadu: 15
AquaSensor funkcia: Nie

Ďalšie parametre

Technológia: NFC
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 32900686

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore