Candy CDIH 2T1047


Maximálna hlučnosť: 47 dB, Počet programov: 7, Počet súprav riadu: 10, Trieda energetickej účinnosti 2021: E,


Cena 399,00 €

7,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu Candy CDIH 2T1047 so šírkou 45 cm umyje naraz 10 súprav riadu a na jeden cyklus spotrebuje 9 litrov vody. Ponúka 7 umývacích programov, vrátane odloženého štartu o 24 hodín. Má Aquastop funkciu, ktorá bráni úniku vody. Upozorní vás na nedostatok soli a leštidla a taktiež na koniec programu. Pri umývaní dosahuje hlučnosť 47 dB. Ovládací panel je ukrytý vo vrchnej časti umývačky. Vybavená 2 košmi, možnosť polohovania horného koša. Rozmery (VxŠxH): 820 x 445 x 540 mm.

Optimálna pre každodenné umývanie

Vstavaná umývačka riadu Candy CDIH 2T1047 bude vaším každodenným pomocníkom v kuchyni pre dokonale umyté riady. Môžete vďaka nej stráviť viac voľného času s vašimi blízkymi. Počas jedného umývacieho cyklu dokáže umyť 10 obedových súprav riadu pri spotrebe vody 9 litrov na jeden cyklus.

  • Programy: intenzívny, normálny, Eco 45 °C, Sklo 45 °C, denný 55 °C, rýchle opláchnutie, Teplota umývania 45 -75 °C

  • Funkcie: odložený štart o 24 hod., silné umytie, extra sušenie, ukazovateľ nedostatku soli a leštidla na displeji, zvukový signál pri ukončení programu

Odložený štart

Nestíhate alebo musíte niekam súrne odísť? S časovačom odloženého štartu ste pripravení na všetko. Jednoducho dajte do vnútra umývačky riad a čistiaci prostriedok, nastavte odloženie štartu a môžete spokojne odísť. Umývačka začne pracovať presne vtedy, kedy vám to bude najlepšie vyhovovať. Môžete ho dokonca odložiť o 24 hodín.

Bezpečný chod umývačky

Pre vyššiu bezpečnosť a istotu počas umývania má táto umývačka k dispozícii funkciu AquaStop. Tá sa postará o automatické prerušenie prívodu vody v prípade poruchy. Okrem toho má ešte aj funkciu Antioverflow proti prepeneniu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 47 dB
Počet programov 7
Počet súprav riadu 10
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CDIH 2T1047

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené