Candy CDPH 2D947W

Umývačka riadu, Energetická trieda E, Kapacita 9 súprav riadu, Spotreba energie: 70 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 47 dB, Spotreba vody 9 na umývací cyklus, Počet programov: 8, AquaStop funkcia, Výška: 85 cm, Šírka: 45 cm, Hĺbka: 60 cm. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojaca umývačka Candy CDPH 2D947W so šírkou 45 cm v bielom prevedení je určená pre 9 sád tanierov, ponúka 8 programov vrátane rýchleho 32 minútového programu. Má 2 koše s možnosťou polohovania horného koša. Funkcia ADDISH umožní dodatočne pridať riad po začatí programu. Hlučnosť pri umývaní je 47 dB. Ovládací digitálny panel je umiestnený v prednej časti. Zvukové upozornenie na koniec programu, odložený štart 24 hodín a uloženie posledného cyklu do pamäte umývačky. Samozrejmosťou je ochrana voči úniku vody, indikátor nedostatku soli a leštidla aj detská poistka. Rozmery (VxŠxH): 85 x 45 x 58 cm.

Optimálna pre každodenné umývanie

Praktická volne stojaca umývačka riadu Candy CDPH 2D947W bude vaším každodenným pomocníkom v kuchyni pre dokonale umyté riady. Môžete vďaka nej stráviť viac voľného času s vašimi blízkymi. Počas jedného umývacieho cyklu dokáže umyť 9 obedových súprav riadu pri spotrebe vody 9 litrov na jeden cyklus.

Programy

  • 8 programov

  • Eco 50 °C, Univerzálny 60 °C, Intenzívny 70 °C, Predumytie 45 °C, Zoom 32 min 45 °C - rýchle umývanie, Špeciálne 45 °C, Sklo 45 °C, Automatické umývanie 45 - 70 °C - rozpoznanie nečistôt - prispôsobenie dĺžky cyklu a teploty vody aktuálne náplni

  • Teploty umývania 45 - 70 ° C

Indikátor soli a leštidla

Vďaka zabudovanému indikátoru sa nemusíte obávať o to, že by vaša umývačka náhodou pri umývaní nemala dostatok soli alebo leštiaceho prostriedku. LED kontrolka vás vždy upozorní na nedostatok potrebných prostriedkov. Preto sa nikdy nestane, aby váš riad nebol dokonale čistý alebo vyleštený. Na konci programu sa ozve zvukový signál.

Tichý chod a praktické funkcie

Umývačka má veľmi tiché a úsporné umývanie pri hlučnosti 47 dB a spotrebe vody len 9 litrov na jeden umývací cyklus. Je tiež vybavená ochranou Aquastop (bráni úniku vody) a Antioverflow (bráni pretečeniu). Nechýba možnosť odloženého štartu až o 24 hodín. Na 4-miestnom digitálnom displeji (v češtine a slovenčine) uvidíte aj dĺžku umývacieho programu. Zabudnutý riad môžete vložiť aj po spustení programu, a to vďaka ADDISH funkcii. 

Košové vybavenie

Voľne stojaca umývačka umožňuje veľmi pohodlné vkladanie tanierov akejkoľvek veľkosti alebo neskladného veľkého riadu do 2 košov. Podľa toho, kde treba viac miesta, môžete zmeniť výšku horného koša. Podľa nastavenej výšky sa potom vytvorí viac miesta v jednom z košov na riad. V hornom koši sa nachádzajú sklopné držiaky pre šálky a v spodnom koši sklopné držiaky tanierov, ktoré si je možné podľa potreby flexibilne nastaviť.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 47 dB
Počet programov 8
Počet súprav riadu 9
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CDPH 2D947W

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami