Candy COW4854TWM6/1-S


Práčka so sušičkou, Energetická trieda D, Kapacita sušenia: 5 kg bielizne, 1351 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 266 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 43 kWh na 100 cyklov prania, 16 programov prania a sušenia, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 61 cm. Viac info


Cena 419,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 8,40 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 42,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart práčka so sušičkou Candy COW4854TWM6/1-S v bielej farbe má kapacitu bubna pre pranie 8 kg a pre sušenie 5 kg bielizne. Ponúka 16 základných programov a ďalšie WiFi programy prostredníctvom aplikácie. Disponuje invertorovým motorom Speed Drive s tichým chodom, funkciou Snap&Wash, Quick&Clean a ďalšími praktickými funkciami. Ponúka možnosť WiFi a Bluetooth pripojenia, ovládanie cez aplikáciu a je kompatibilná s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant.

Candy COW4854TWM6/1-S

Smart práčka so sušičkou Candy COW4854TWM6/1-S v bielej farbe s digitálnym otočným voličom a dvierkami s vyšším umiestnením pre maximálny komfort vkladania bielizne. Na jeden cyklus umožní vyprať 8 kg a vysušiť 5 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1351 otáčok za minútu. Ponúka 16 programov, z toho 7 rýchlych programov do 1 hodiny a ďalšie programy na stiahnutie prostredníctvom WiFi.

Programy a funkcie

  • 16 programov základných + Wifi programy: Bavlna, Eco 40 – 60°, Eco 40 – 60° + sušenie na ramienko, Vlna/Ručné pranie, Syntetika, Plákanie, Odčerpanie + Odstreďovanie, Sušenie Vlna – Woolmark Apparel Care, Sušenie Syntetika, Sušenie Bavlna, Rýchly jemný 59 min, Rýchly pre malé náplne 14, 30, 44 min, Rýchle zmiešané a farebné 20 ° 59 min, Rýchla perfektná bavlna 59 min, Rýchly špeciálny 49 min, Wifi programy
  • Funkcie: Predpierka, Prídavné plákanie, Hygienický, Nastavenie úrovne vysušenia, Rýchly/Nastavenie miery znečistenia (3), Odložený štart až 24 hod, Nastavenie teploty prania, Nastavenie otáčok odstreďovania, Zablokovanie tlačidiel
  • Bezpečnosť: Bezpečnostný zámok dverí, Ochrana proti úniku vody Antioverflow, Ochrana proti prepeneniu

Rýchle programy do hodiny

Ak potrebujete rýchlo vyprať či vysušiť vaše oblečenie môžete si vybrať jeden zo 7 rýchlych programov do hodiny. Tieto programy umožnia vyprať vašu bielizeň rýchlo a efektívne.

Quick&Clean

Práčka so sušičkou do svojej výbavy obdržala technológiu Quick&Clean, ktorá sa postará o dokonale hygienicky čistú bielizeň. Technológia zmieša prací prostiedok spolu s vodou, ktorý sa zmení na vysoko koncetrovaný roztok. Ten sa následne vstrekuje do bubna vysokotlakovým prúdom, vďaka ktorému preniká hlboko do vlákien tkanín. S touto technológiou získate vyššiu silu pracieho prostriedku čo vám umožní znížiť bežnú teplotu prania. 

Hlasový asistent a Snap & Wash 

Práčka je kompatibilná aj s hlasovými aplikáciami Amazon Alexa alebo Google Assistant, ktoré ponúkajú možnosť ovládania inteligentnej práčky hlasom. (podpora v anglickom jazyku). Práčka ponúka tiež inteligentnú funkciu v aplikácii Snap & Wash. Stačí vyfotiť bielizeň a aplikácia sama rozpozná farbu a množstvo vloženej bielizne a vyberie ten najvhodnejší rýchly cyklus s ďalšími nastaveniami.

Diaľkové ovládanie 

Modelový rad práčok Candy RapidÓ disponuje systémom Wi-Fi + Bluetooth konektivity, vďaka čomu je zadávanie príkazov jednoduchšie ako doteraz. Aplikácia hOn umožňuje ovládať vašu práčku so širokou škálou dodatočných informácií a funkcí. Aplikácia umožňuje stiahnuť nové pracie programy a využívať rôzne prídavné funkcie.

Invertorový motor Speed Drive

Speed-Drive motor je inovatívny a odolný invertorový motor. Dokáže zvýšiť čistiaci výkon až o 50 % (v porovnaní s univerzálnym štandardným motorom) a zároveň znížiť spotrebu energie a nepríjemné vibrácie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálne otáčky odstreďovania 1351 ot./min.
Maximálna hĺbka 61 cm
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy COW4854TWM6/1-S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami