Candy CS 147TXME/1-S


Práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 7 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 45 kWh na 100 cyklov, 16 pracích progamov, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka. Viac info


Cena 315,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,32 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 52,67 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Spredu plnená automatická smart práčka Candy CS 147TXME/1-S v bielom prevedení vyperie až 7 kg bielizne. Vybavená je 16 základnymi programami + 40 programami Smart Touch a 9 rýchlymi programami do hodiny. Maximálny výkon odstreďovania 1400 ot./min. Inteligentnú práčku je možné ovládať cez smart telefón (iba pre Android) pomocou technológie NFC, šikovná aplikácia vám poradí vhodný program pre vašu bielizeň, monitoruje spotrebu a stav práčky. Má tichý chod a nebude rušiť pokoj vo vašej domácnosti(77 dB). Disponuje ochranou proti úniku vody Antioverflow, proti nadmernému peneniu a detskou poistkou.

Praktický spotrebič

Inteligentná práčka Candy CS 147TXME/1-S s predným plnením v bielej farbe s digitálnym otočným voličom. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 7 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1400 otáčok za minútu. Medzi 16 štandardnými a možnosťou odloženého štartu si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie.

Programy a funkcie

 • Programy: 16 základných programov + 40 programov Smart Touch: Rýchly, Špeciálna 49 min, Rýchla perfektné bavlna 59 min, Rýchle zmiešané a farebné 20° 59 min, Rýchly pre malé náplne 14 min, Rýchly pre malé náplne 30 min, Rýchly pre malé náplne 44 min, Rýchly hygienický 59 min, Rýchly športové plus 39 min, Rýchly jemný 59 min, Odčerpanie + Odstreďovanie, Plákanie, Syntetika, Vlna/ručné pranie, Džínsy, Eco 40-60°C, Bavlna
 • Funkcie: Predpierka, Extra plákanie, Jednoduché žehlenie, Rýchly/Nastavenie miery znečistenia (3), Nastavenie teploty prania, Nastavenie otáčok odstreďovania, Zablokovanie tlačidiel, Bezpečnostný zámok dverí

Rýchle programy

Ak potrebujete rýchlo vyprať vaše oblečenie môžete si vybrať jednen z rýchlych programov 14, 30 a 44 min. alebo Perfect Rapid 59 minút. K dispozícii je aj 9 rýchlych programov do 1 hodiny. Ďalšou možnosťou je osvieženie bielizne pomocou pary, ktorá zároveň odstráňuje nepríjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné ľahké žehlenie.

Technológia Smart Touch

Umožňuje bezdotykové prepojenie smart práčky pomocou technológie NFC so smart telefónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy Simply-Fi so smartfónom alebo tabletom. Praktická aplikácia do telefónu vám aj poradí vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. Umožňuje tiež stiahnuť 40 ďalších pracích programov.

Hlavné funkcie, ktoré môžete využiť sú:

 • Inteligentná kontrola: ponúka jednoduchšie riadenie pre lepší výkon. Prostredníctvom pravidelného monitoringu vás bude informovať o stave vašej práčky. V prípade chyby alebo poruchy vám sprievodca pomôže vybrať najvhodnejšie riešenie.
 • Moje štatistiky: inteligentná práčka má všetko pod kontrolou. Môžete si kontrolovať najviac používané programy a naučiť sa ako zlepšiť vaše pracie návyky.
 • Smart pracie cykly: aplikácia ponúka viac ako 40 ďalších programov prania. Učite si spomedzi nich vyberiete ten najvhodnejší.
 • Smart odložený štart: táto funkcia umožňuje naplánovať a rozhodnúť kedy pranie začne alebo skončí.
 • Typy & rady: v ponuke je kompletný rad návrhov a rád ako ušetriť čas a peniaze a pritom dosiahnuť dokonalé výsledky prania.

Kg Detector

Výkon šitý na mieru každému naplnenie práčky. Kg Detector nastavuje prívod vody a čas pracieho cyklu podľa váhy bielizne a tým znižuje spotrebu energie, čím sa pranie stáva vysoko efektívnym.

Materiál bubna

Materiál použitý pre vaňu je Silitech a bubon je vyhotovený z nerezu. Použitím týchto materiálov máte istotu dlhotrvajúcej kvality a nízkej poruchovosti spotrebiča. Bubon Shiatsu má navyše na povrchu masážne body pre šetrné zaobchádzanie s vašou bielizňou.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 7 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 16
Trieda energetickej účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

4 recenzie Candy CS 147TXME/1-S

93.3% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Michal

20. 10. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Funguje ako ma,jednoducha obsluha.


Milan

26. 6. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéViliam

4. 5. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Pekny dizajn
 • Rozumny pomer cena kvalita
 • Tichy chod
 • Kvalita prania
 • Smart pripijenie

Skvely produkt za rozumnu cenu pomerne dobre programovo aj smart vybaveny


Ján

10. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Dá sa ovládať cez Smart program
 • Hlučnosť minimalna
 • Kratšia hadica na odpad