Candy CS 5C4F0A


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda C, Kapacita 15 súprav riadu, Spotreba energie: 75 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 44 dB, Spotreba vody 9,6 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 8, AquaStop funkcia, Automatické otváranie dverí, Výška: 81,8 cm, Šírka: 59,7 cm, Hĺbka: 55,5 cm. Viac info


Cena 559,99 €

Zľava 3 % z predchádzajúcej ceny: 579,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,20 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 56,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plne integrovaná umývačka riadu Candy Rapido CS 5C4F0A so šírkou 60 cm má kapacitu pre umytie 15 súprav riadu. Ponúka 8 základných programov a 20 extra programov v aplikácii hOn. Je vybavená invertorovým motorom, funkciou Aquastop, ukazovateľom nedostatku soli a leštidla, automatickým otváranám dvierok a odloženým štartom. Ponúka možnosť WiFi a Bluetooth pripojenia. Aplikácia umožňuje ovládanie na diaľku a využívanie prídavných funkcií ako Snap&Wash.

Priestranná vaňa Maxi Tub

Umývačka Candy Rapido má priestrannú vaňu, ktorá poskytuje maximálny priestor aj pre veľký kuchynský riad ako sú plechy do rúry, doska na krájanie či misa na šalát.

Invertorový motor Speed-Drive

Umývačka je poháňaná novým inovatívnym bezkefovým invertorovým motorom Speed-Drive, ktorý dokáže zvýšiť umývací výkon a zároveň znížiť spotrebu energie.

8 umývacích programov

Umývačka ponúka 8 základných programov a 20 doplnkovýh programov prostredníctvom aplikácie hOn.

  • Wash&Dry 35' – umývanie a sušenie denného množstva riadu iba za 35 minút

  • Rýchly 59″ – umývanie za necelú hodinu

  • EKO 45 °C - najúčinnejší program z hľadiska kombinovanej spotreby energie a vody

  • Univerzálny 60 °C - každodenné umývanie

  • Intenzívny 75 °C - pre silne znečistené panvice a ďalšie predmety

  • Sklo 45 °C - šetrný umývací cyklus

  • Auto Wash 55 °C – 65 °C - automaticky zvolí najúčinnejšie a najefektívnejšie dĺžku cyklu a teplotu podľa náplne a stupňa znečistenia

  • Predumytie - krátke studené predumytie riadu

Automatické otváranie dvierok

Systém automatického otvárania dvierok Smart Door je možné zvoliť ako doplnkovú funkciu pri všetkých umývacích cykloch. Počas fázy sušenia sa dvierka automaticky otvoria o niekoľko centimetrov, čo umožní cirkuláciu vzduchu v umývačke a prirodzené sušenie riadu. Dochádza tak k optimalizácii teploty počas fázy oplachovania, čím sa významne zníži spotreba energie.

Odložený štart

Candy Rapido vám dáva možnosť odložiť začiatok umývacieho cyklu. Môžete teda nastaviť spustenie programu s oneskorením o 1 až 23 hodín.

Aplikácia hOn

Aplikácia hOn vám umožní ovládať umývačku aj na diaľku a využívať rozličné prídavné funkcie a programy. Funkcia Snap&Wash ponúka automatickú detekciu množstva, typu, materiálu a polohy vášho riadu a poradí vým, ako optimalizovať plnenie alebo vyberie správny, efektívny a rýchlejší cyklus pre dokonalé výsledky. Stačí odfotiť koše vo vnútri umývačky.

Vnútorné vybavenie

Umývačka obsahuje 2 vnútorné koše a 1 košík na príbory, ktorý sa nachádza v dolnom koši. Má kapacitu na umytie 15 súprav riadu. Horný kôš je polohovateľný čo umožňuje väčšiu flexibilitu pri plnení umývačky. Príslušenstvo pripevnené na hornom koši je navrhnuté tak, aby dokonale držalo nôž na chlieb, naberačky a ďalšie dlhé predmety. Rozšírený priestor na nože Maxi Ladle dokonale vyrieši problém s umývaním dlhého kuchynského náradia. Súčasťou dolného koša sú sklopiteľné držiaky.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.7 cm
Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet súprav riadu 15
Trieda energetickej účinnosti C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CS 5C4F0A

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami