Candy CS 6B4S1PMA


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda B, Kapacita 16 súprav riadu, Spotreba energie: 66 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 44 dB, Spotreba vody 9,5 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 10, AquaStop funkcia, Automatické otváranie dverí, Výška: 81,8 cm, Šírka: 59,7 cm, Hĺbka: 55,5 cm. Viac info


Cena 564,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,30 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu Candy CS 6B4S1PMA s energetickou triedou B. S kapacitou 16 súprav riadu a inteligentným ovládaním cez mobil ponúka spoľahlivý výkon. S maximálnou hlučnosťou 44 dB a širokým spektrom programov je ideálnym pomocníkom v každej kuchyni. S funkciami ako AquaStop, automatické otváranie dverí a kompaktnými rozmermi vo výške 81,8 cm, šírke 59,7 cm a hĺbke 55,5 cm je praktickým a efektívnym riešením pre každodenné umývanie riadu. Predná krycia doska nie je súčasťou umývačky.

Invertorový motor Speed Drive

Umývačka riadu Candy CS 6B4S1PMA s invertorovým motorom Speed-Drive zvyšuje umývací výkon a znižuje spotrebu energie vďaka bezkefovým technológiám. Ide o spoľahlivý model so špičkovým výkonom od značky Candy.

Maxi Tub

Vstavaná umývačka riadu Candy s najpriestrannejšou vaňou na trhu v štandardnej veľkosti ponúka maximálny priestor pre umytie aj najväčších kuchynských riadov, ako sú plechy do rúry, doštičky či misky na šalát. S touto novou umývačkou si zabezpečíte efektívne a pohodlné umývanie riadu.

Prémiový držiak na poháre

Umývačka s novým držiakom na poháre je ideálna pre citlivé predmety ako poháre na víno a krištáľový riad. Vďaka gumovému povrchu na miestach styku s riadom zabezpečuje maximálnu ochranu.

Ostrekovacie rameno Powerwash

Systém Powerwash s šiestimi prídavnými vodnými tryskami poskytuje výrazne zvýšený prietok vody, čím zabezpečuje efektívne umývanie aj veľmi znečisteného riadu ako sú hrnce a panvice.

Cyklus Wash &Dry

Umývačka riadu s cyklom Wash & Dry 35' umožňuje umytie a vysušenie denného množstva riadu za neuveriteľných 35 minút. S novou technológiou vám ponúka najrýchlejší cyklus umývania a sušenia na trhu. Už žiadne dlhé čakanie na čistý riad.

*Ilustračný obrázok

Aplikácia hOn a Snap&Wash

Nová vstavaná umývačka riadu s aplikáciou hOn a Snap&Wash je inteligentnejšia ako kedykoľvek predtým. Aplikácia dokáže automaticky detekovať množstvo, typ, materiál a polohu riadu, čo vám pomôže optimalizovať plnenie a vybrať efektívny cyklus pre dokonalé výsledky. S touto funkciou ušetríte čas a peniaze.

Nízka hladina zvuku

Umývačka riadu Candy s invertorovým motorom a pokročilou zvukotesnou technológiou je ideálna do prepojených kuchýň s obývacou izbou. Vďaka svojej tichosti a spoľahlivosti vám poskytne dokonalé umývanie riadu bez zbytočného hluku.

Doplnkové funkcie Express & Hygiene

Umývačka riadu s doplnkovými funkciami Express & Hygiene zabezpečuje maximálnu flexibilitu umývacieho cyklu. Funkcia Express skracuje dobu cyklu, zatiaľ čo funkcia Hygiene zvyšuje teplotu umývania, čo zlepšuje umývací výkon a sanitáciu. Ideálna voľba pre efektívne umývanie riadu.

Automatické cykly

Nová umývačka riadená senzorom sa automaticky prispôsobuje dĺžke a teplote cyklu podľa množstva náplne a znečistenia. Umožňuje efektívne a šetrné umývanie riadu.

Odložený štart

Umývačka riadu Candy vám umožňuje odložiť začiatok umývacieho cyklu až o 24 hodín. S touto funkciou môžete programovať spustenie prania podľa vášho časového rozvrhu.

Automatické otváranie dvierok

Systém automatického otvárania dvierok Smart Door je možné zvoliť ako doplnkovú funkciu pri všetkých umývacích cykloch umývačiek Candy Rapidò. Počas fázy sušenia sa dvierka automaticky otvoria o niekoľko centimetrov, čo umožní cirkuláciu vzduchu v umývačke a prirodzené sušenie riadu. Doba trvania zvoleného cyklu sa zmení, dôjde k optimalizácii teploty počas fázy oplachovania, čím sa významne zníži spotreba energie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.7 cm
Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet súprav riadu 16
Trieda energetickej účinnosti B

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CS 6B4S1PMA

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami