Candy CSOW4855TWBE\1-S


Kapacita bubna: 8 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min., Trieda energetickej účinnosti 2021: E,


Cena 359,00 €

Zľava 8 % z pôvodnej ceny: 389,00 € Zobraziť nápoveď

7,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inteligentná práčka so sušičkou Smart Pro Candy CSOW4855TWBE\1-S v bielej farbe s čiernymi dvierkami má kapacitu bubna pre pranie 8 kg a pre sušenie 5 kg. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. K dispozícií má 16 programov + Wi-Fi programy pre pranie a 3 programy pre sušenie. Jej ovládanie je komfortné pomocou otočného voliča. Digitálny 5 miestny displej je v českom jazyku. Možnosť ovládať spotrebič aj nadiaľku prostredníctvom smartfónu pripojeného k Wi-Fi alebo Bluetooth s aplikáciou Simply Fi. Maximálna dosahovaná hlučnosť pri praní je 61 dB, pri sušení 62 dB a pri odstreďovaní 79 dB. Rozmery (VxŠxH): 850 x 600 x 530 mm.

Candy CSOW4855TWBE\1-S

Smart práčka so sušičkou Candy CSOW4855TWBE\1-S s predným plnením v bielej farbe vám pomôže pri praní a sušení bielizne vo vašej domácnosti. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 8 kg a vysušiť 5 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1400 otáčok za minútu. Medzi 16 štandardnými programami si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. 

Jednoduchšie žehlenie

Uľahčite si žehlenie vašej bielizne a zvoľte si pri praní parnú funkciu. Pri praní para prechádza jednoducho cez vlákna čím ich uvoľní. Po vybratí z práčky je vaša bielizeň minimálne pokrčená. Oceníte aj špeciálny program pre vlnené kusy oblečenia. Woolmark Apparel Care je veľmi šetrný k vláknam bavlny a pri sušení nedochádza k ich poškodeniu a tvorbe žmolkov. 

Programy a funkcie

K dispozícii je aj 7 rýchlych programov do 1 hodiny. Tie sú ideálne v prípade, že potrebujete rýchlo preprať menšie množstvo bielizne. Ďalšou možnosťou je osvieženie bielizne pomocou pary, ktorá zároveň odstraňuje nepríjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné ľahké žehlenie. Využíva senzorové sušenie a vybrať si môžete z 3 programov.

  • 16 programov základných + Wi-Fi programy: Bavlna, Eco 40 - 60°,  Bavlna + predpierka, Syntetika, Plákanie, Odčerpanie + Odstreďovanie, Sušenie Vlna - Woolmark Apparel Care, Sušenie Syntetika, Sušenie Bavlna, Rýchly jemný program (59 minútový), Rýchly pre malé náplne 14, 30, 44 minútový, Rýchle zmiešané a farebné 20° (59 minútový), Rýchla perfektná bavlna (59 minútový), Rýchly špeciálny (49 minútový), Wi-Fi programy

  • 3 úrovne sušenia: Extra suché, Na žehlenie, Do skrine, Ochladzovací cyklus na konci sušenia

  • Funkcie: bezpečnostný zámok dverí, ochrana proti úniku vody Antioverflow, ochrana proti prepeneniu, nastavenie teploty prania + otáčok odstreďovania, Active Motion System funkcia pre zosilnenie pracieho účinku rýchlejším otáčaním bubna, nastavenie miery znečistenia (3 stupne)

Smart ovládanie

Umožňuje bezdotykové prepojenie inteligentnej práčky so sušičkou pomocou technológie Wi-Fi alebo Bluetooth so smartfónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy Simply-Fi so smartfónom alebo tabletom s operačným systémom Android a iOS. Aplikácie ponúka sťahovanie nových funkcií a cyklov, nastavenie funkcie odložený štart a koniec, kontrolný cyklus, vedenie štatistík o praní a čerpaní energie, tipy a triky na efektívne pranie a zoznam chybových hlásení.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 8 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CSOW4855TWBE\1-S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené