Candy CVG6BR4WPB

  • Doprava zadarmo

Šírka: 59.5 cm, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Sklokeramika-Plyn, Materiál mriežok: Liatina, Elektrické zapaľovanie: Áno, Malý horák (počet): 1, Štandardný horák (počet): 2, Veľký horák (počet): 1, Extra veľký wok horák (počet): 1,


Cena 219,00 €

4,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plynová varná doska Candy CVG6BR4WPB v čiernom elegantnom sklenenom prevedení je vybavená 4 horákmi s liatinovými mriežkami. Gombíky v striebornej farbe s automatickým elektrickým zapaľovaním sú umiestnené v strede varnej dosky. Nechýba plynová bezpečnostná poistka. Rozmery (VxŠxH): 5 x 59,5 x 51 cm.

Jednoduché ovládanie

Plynová varná doska Candy CVG6BR4WPB z tvrdeného čierneho skla, vyniká mimoriadne jednoduchým a pohodlným ovládaním, ktoré zvládne skutočne každý. Ovládací panel je uložený v prednej časti dosky pre lepší prístup a pohodlnú manipuláciu. Prostredníctvom 4 otočných gombíkov s integrovaným elektrickým zapaľovaním si nastavíte intenzitu plameňa a určite si toto skvelé a praktické ovládanie rýchlo osvojíte.

Horáky a ovládacie gombíky

Varná doska je vybavená 4 horákmi. K dispozícii je elektrické zapaľovanie horákov, ktoré je integrované v ovládacom gombíku. Zapaľovanie je tak veľmi jednoduché a bezpečné. Stačí gombík otočiť a stlačiť a horák je zapálený. Vďaka bezpečnostnej poistke sa v prípade zhasnutia plameňa, uzavretie plyn. Tým je váš domov chránený pred nebezpečenstvom výbuchu z nahromadenia zemného plynu. Ovládacie gombíky sa nachádzajú v prednej časti varnej dosky a sú tak ľahko prístupné. Každý z horákov má istiacu mriežku z liatiny, ktorá je dostatočne pevná a odolná, aby udržala aj veľké a ťažké hrnce.

  • 1x Dvojitý horák Ø, 4 kW

  • 1x Rýchly horák Ø 100 mm, 2,7 kW

  • 1x Pomocný horák Ø 50 mm, 1 kW

  • 1x Stredný horák Ø 75 mm, 1,75 kW

Údržba

Údržba varnej dosky je pohodlná a nenáročná. Čistenie dosky zvládnete bežnými čistiacimi prostriedkami a v prípade väčšieho znečistenia treba odstrániť a umyť aj mriežky. Po umytí ich vložíte späť na varnú dosku a tá bude opäť pripravená na ďalšie použitie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklokeramika-Plyn
Materiál mriežok Liatina
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Veľký horák (počet) 1
Extra veľký wok horák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CVG6BR4WPB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené