Candy FCNE886X WIFI

  • Doprava zadarmo

Vstavaná rúra, Energetická trieda A, Kapacita: 70 l, Počet funkcií: 8, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Smart ovládanie mobilom, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 56,7 cm. Viac info


Cena 489,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inteligentná vstavaná teplovzdušná rúra Candy FCNE886X WIFI s objemom 70 litrov je zaradená do energetickej triedy A. Elegantné nerezové prevedenie. Dvierka sú zhotovené z trojitého bezpečnostného skla. Ponúka 8 programov na pečenie. Má aj tangenciálne ochladzovanie dvierok rúry. Čistenie rúry pomocou pary-technológia Aquactiva a pyrolýzy. Nechýba detská poistka pre bezpečnosť vašich detí. Ovládanie pomocou dvoch otočných gombíkov a dotykového displeja. Jednoduchá manipulácia s plechmi vďaka teleskopickým výsuvom. Vnútorný priestor osvetľuje žiarovka. Možnosť prepojenia s aplikáciou hOn prostredníctvom Wi-Fi alebo Bluetooth.

 

 

 

Candy FCNE886X WIFI

Vstavaná rúra Candy FCTS886XL WIFI s objemom 70 litrov si nájde miesto aj vo vašej kuchyni. Nerezový ovládací panel disponuje dvoma zatláčacími gombíkmi a LED displejom, ktoré vám umožnia nastaviť teplotu a programy. V ponuke má až 8 programov, medzi ktorými sa nachádza klasický horný a spodný ohrev, gril, rozmrazovanie či ventilátor.

  • 8 programov: rozmrazovanie, spodný ohrev + dolný ohrev + ventilátor, statický, pravý horúci vzduch (pečenie vo viacerých úrovniach naraz), spodný ohrev + ventilátor, Cooklight, gril, pyrolýza

Smart technológie

Prostredníctvom mobilného zariadenia s aplikáciou hOn môžete jednoduchým dotykom kedykoľvek skontrolovať prípravu vašich pokrmov odkiaľkoľvek. Vďaka pripojeniu k Wi-Fi alebo Bluetooth s touto aplikáciou vám vaša rúra umožní navštíviť webové stránky, ktoré obsahujú správy zo sveta, životného štýlu a kuchyne.

Parné čistenie

Rúra Candy FCNE886X WIFI využíva čistenie Aquactiva, ktoré prebieha pomocou pary. Na dno trúby stačí naliať 300 ml destilovanej vody a zapnúť program Aquactiva. Počas polhodiny sa rúra nahreje na 90 °C. Po ukončení nahrievania stačí nečistoty utrieť navlhčenou handrou. Okrem toho využíva na čistenie aj pyrolýzu. Čistenie pomocou pyrolýzy prebieha pri zahriatí rúry na 500 °C, z povrchu rúry sa odstránia zaschnuté a zatvrdnuté nečistoty. 

Manipulácia s plechom

Vkladanie či vyberanie plechov bude jednoduché. Pre lepšiu manipuláciu s plechmi je rúra vybavená teleskopickými výsuvmi. V balení nájdete 1x rošt, 1x plech s hĺbkou 3,5 cm.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 70 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2300 W
Typ čistenia Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 8

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy FCNE886X WIFI

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami