Candy FCP602X + ECH64CC


Trieda energ.účinnosti: A+, Typ varnej dosky: Sklokeramická, Celk.vnútor.kapacita rúry: 65 L Viac info


Cena 369,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Set rúra a varná doska, 65 l objem rúry, 8 funkcií, vstavaný displej, časovač, gril, program Cook Light, súčasťou je 2x rošt, 1x plech (35 mm), sklokeramická varná doska, 4 varné zóny, ukazovateľ zbytkového tepla, dotykové elektrické ovládanie, 9 úrovni výkonu, detská poistka, bezpečnostné automatické vypnutie

 

 

 

Vstavaná rúra Candy FCP602X

Vstavaná rúra Candy FCP602X s objemom 65 l v čierno-nerezovom prevedení si nájde miesto aj vo vašej kuchyni. OVládanie je jednoduche pomocou ovládacích gombíkov, s ktorými si jednoducho nastavíte program pečenia, stupne a čas. Ponúka 7 programov + svetlo: Rozmrazovanie, Horný a dolný ohrev + ventilátor, Cook Light zdravé pečenie so znížením množstva tuku, Spodný ohrev + ventilátor, Statický, Gril, Pizza.

Varná doska Candy ECH64CC

Vstavaná varná doska Candy ECH64CC je vyrobená zo sklokeramického materiálu, ktoré prirodzene splynú s kuchynskou linkou. K dispozícii má 4 HiLight varné zóny  s odlišnými veľkosťami a výkonmi, čo znamená, že môžete pokojne používať rôzne veľké hrnce a panvice. Ovládanie je dotykové až 9 úrovní výkonu a je umiestnené  vpredu. Pre bezpečnosť je vybavená ukazovateľom zbytkového tepla, detskou poistkou a s automatickým vypnutím v prípade dlhodobej nečinnosti.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Typ varnej dosky Sklokeramická
Celk.vnútor.kapacita rúry 65 L

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy FCP602X + ECH64CC

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené