Candy FCR 824 BA/E

  • Doprava zadarmo

Vstavaná rúra, Energetická trieda A, Kapacita: 68 l, Počet funkcií: 7, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 56,7 cm. Viac info


Cena 379,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Candy FCR 824 BA/E s retro vzhľadom starobielej farby je zaradená do energetickej triedy A. Ponúka 7 programov pre pečenie: rozmrazovanie, pravý horúci vzduch (kruhové výhrevné teleso + ventilátor), statický, spodný ohrev + ventilátor, gril + ventilátor, Pizza a osvetlenie. Mechanický termostat a funkcie ovládate pomocou 2 otočných gombíkov. Dvierka rúry sú vybavené dvojitým bezpečnostným sklom a ochladzovaním dvierok rúry. Vnútorný priestor rúry je vyrobený z kvalitného smaltu. Celkový objem vstavanej rúry Candy FCR 824 BA/E dosahuje 68 litrov. Rúra má nerezové drôtené pojazdy pre vedenie plechov a teleskopický výsuv na 1 úrovni. V balení sa nachádza: 1 x plech a 2 x rošt.

 

 

 

Dizajnový spotrebič

S touto vstavanou rúrou Candy FCR 824 BA/E dosiahnete naozaj dokonalé výsledky pečenia. Ovládanie vstavanej rúry je veľmi jednoduché a pohodlné. Je zabezpečené prostredníctvom dvoch štýlových otočných gombíkov. Vďaka nim môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Na prvý pohľad vás zaujme svojou retro kombináciou bieleho plášťa a sklenených dvierok s oválnym otvorom, vďaka tomu môžete rúru inštalovať do štýlovej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi.

Funkcie rúry

Vstavaná rúra ponúka 7 možností pečenia: rozmrazovanie, pravý horúci vzduch (kruhové výhrevné teleso + ventilátor), statický, spodný ohrev + ventilátor, gril + ventilátor, Pizza a osvetlenie. Teplotu ohrievania pokrmov si nastavíte pokrmov pomocou otočných voličov. Vnútorný priestor je osvetlený pomocou halogénového osvetlenia.

Ďalšie prednosti

Vnútorný priestor vstavanej rúry je vyrobený z kvalitného smaltu. Multifunkčné pečenie v nej bude pre vás veľmi pohodlné, inšpirujúce a intuitívne vďaka možnostiam pečenia. Vnútorný objem dosahuje 68 litrov. Disponuje tiež nerezovými drôtenými pojazdami pre vedenie plechov a teleskopickým výsuvom na 1 úrovni. Súčasťou balenia sú 1 plech a 2 rošty.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 68 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2100 W
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 7

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy FCR 824 BA/E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami