Candy FCT612X


Trieda energ.účinnosti: A+, Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 2100 W, Typ čistenia: Parou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 8,


Cena 229,00 €

4,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná teplovzdušná rúra Candy FCT612X z modelovej rady Timeless s objemom 70 litrov je zaradená do energetickej triedy A+. Elegantné prevedenie z čierneho skla. Dvierka sú zhotovené z dvojitého bezpečnostného skla. Ponúka 8 programov na pečenie, medzi ktorými je aj gril, rozmrazovanie či pizza. Čistenie rúry pomocou pary-technológia Aquactiva. Nechýba detská poistka pre bezpečnosť vašich detí. Ovládanie pomocou troch otočných gombíkov. Jednoduchá manipulácia s plechmi vďaka bočným prelisom po stranách rúry. Vnútorný priestor osvetľuje žiarovka.

 

 

 

Candy FCT615X

Vstavaná rúra s objemom 70 litrov si nájde miesto aj vo vašej kuchyni. Zaujme čiernymi sklenenými dvierkami a vrchným nerezovým ovládacím panelom a rukoväťou. Nerezový ovládací panel disponuje až troma gombíkmi, ktoré vám umožnia nastaviť teplotu a programy. Navyše má panel špeciálnu úpravu proti odtlačkom prstov. V ponuke má až 8 programov, medzi ktorými sa nachádza klasický horný a spodný ohrev, gril, rozmrazovanie, ventilátor aj program na prípravu pizze.

Parné čistenie

Rúra Candy FCT612X využíva čistenie Aquactiva, ktoré prebieha pomocou pary. Na dno trúby stačí naliať 300 ml destilovanej vody a zapnúť program Aquactiva. Počas pol hodiny sa rúra nahreje na 90 °C. Po ukončení nahrievania stačí nečistoty utrieť navlhčenou handrou.

Manipulácia s plechom

Vkladanie či vyberanie plechov bude jednoduché. Na vnútorných bočných stenách sú špeciálne prelisy, tie vám umožnia vkladať plechy do rôznych úrovní. V balení nájdete 1x rošt a 1x plech s hĺbkou 3,5 cm.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 70 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2100 W
Typ čistenia Parou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 8

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy FCT612X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené