Candy FCT825BL


Vstavaná rúra, Energetická trieda A, Kapacita: 70 l, Počet funkcií: 8, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 56,7 cm. Viac info


Cena 339,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná multifunkčná rúra Candy FCT825BL v čiernej farbe v energetickej triede A má objem 70 litrov. Má 7 programov vrátane grilu, horúceho vzduchu, rozmrazovania aj Cooklight. Disponuje funkciou na čistenie Aquactiva, dotykovým displejom, zatláčacími gombíkmi, osvetlením a jedným teleskopickým výsuvom.

 

 

 

Candy FCT825BL

Vstavaná rúra Candy FCT825BL s objemom 70 litrov nerezovom prevedení s čiernym sklom si nájde miesto aj vo vašej kuchyni. Nerezový ovládací panel disponuje veľkým a prehľadným LED displejom, na ktorom si jednoducho nastavíte teplotu a programy. V ponuke má až 7 programov, medzi ktorými sa nachádza klasický horný a spodný ohrev, gril, rozmrazovanie či ventilátor.

Programy pečenia

  • Počet programov 7 + svetlo
  • Pravý horúci vzduch (kruhové výhrevné teleso), Statický, Gril, Cooklight (kombinácia vykurovacích prvkov s pulzujúcim cyklom vzduchu), Rozmrazovanie, Spodný ohrev + ventilátor, Pizza, Svetlo

Manipulácia s plechom

Vkladanie či vyberanie plechov bude jednoduché. Pre lepšiu manipuláciu s plechmi je rúra vybavená teleskopickým výsuvom. Po stranách sú bočné prelisy, ktoré vám umožnia vkladať plechy aj mriežky do rôznych úrovní. 

Parné čistenie

Rúra Candy FCNE825XL WIFI využíva čistenie Aquactiva, ktoré prebieha pomocou pary. Na dno trúby stačí naliať 300 ml destilovanej vody a zapnúť program Aquactiva. Počas polhodiny sa rúra nahreje na 90 °C. Po ukončení nahrievania stačí nečistoty utrieť navlhčenou handrou. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 70 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2200 W
Typ čistenia EcoClean
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 8

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy FCT825BL

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami