Candy FCTS825XL

  • Doprava zadarmo

Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 2200 W, Typ čistenia: Parou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 7,


Cena 349,00 €

6,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná multifunkčná parná rúra Candy FCTS825XL v čierno-nerezovom prevedení je zaradená do energetickej triedy A. Celková kapacita rúry je 70 l a výkon 2200 W. K dispozícií je 7 funkcií a nechýba ani vstavaný displej. Vybavená je zabudovaným čistiacím systémom Aquactiva. Samozrejmosťou je tiež teleskopický výsuv- jednoúrovňový.

 

 

 

Aj do vašej kuchyne

Vstavaná rúra Candy FCTS825XL s objemom 70 litrov si nájde miesto aj vo vašej kuchyni. Zaujme čiernym prevedením a nerezovými doplnkami v podobne voličov a rukoväte. Predné dvierka sú zhotovené z dvojitého bezpečnostného skla. Pre ešte lepšiu bezpečnosť sú dvierka vybavené tangenciálnym ochladzovaním, vonkajšia strana dverok tak bude pomerne chladná aj počas pečenia. Pri pečení využijete aj detskú poistku, ktorá bráni tomu, aby s rúrou manipulovali deti. 

Funkcie rúry

Vstavaná multifunkčná rúra ponúka 7 možností pečenia: Rozmrazovanie, Multifunkčná - kruhové výhrevné teleso + ventilátor + Para (možnosť piecť v troch úrovniach naraz), Gril + ventilátor + Para, Spodný ohrev + ventilátor, Statický, Gril + Para, Pizza. Teplotu ohrievania pokrmov si nastavíte pokrmov pomocou dotykového displeja a otočných zatláčačích voličov. Vnútorný priestor je osvetlený pomocou halogénovej žiarovky. Pre lepšiu manipuláciu s plechmi má po bočných stranách nerezové drôtené pojazdy a jeden teleskopický výsuv.

Parné čistenie

Rúra Candy FCTS825XL využíva čistenie Aquactiva, ktoré prebieha pomocou pary. Na dno trúby stačí naliať 300 ml destilovanej vody a zapnúť program Aquactiva. Počas polhodiny sa rúra nahreje na 90 °C. Po ukončení nahrievania stačí nečistoty utrieť navlhčenou handrou. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 70 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2200 W
Typ čistenia Parou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 7

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy FCTS825XL

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené