Candy MIC 25 GDFX, vstavana mikrovlnna rura


Vstavaná mikrovlnná rúra, Vnútorný objem: 25 l, Mikrovlnný výkon: 900 W, Výkon grilu: 1000 W, Vstavaný displej, Farba: strieborná, Kovový rámček, Výška: 38,8 cm, Šírka: 59,4 cm, Hĺbka: 44 cm. Viac info


Cena 227,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 4,56 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 38,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Popis produktu

Nerezová vstavaná mikrovlnná rúra Candy MIC 25 GDFX s mikrovlnným ohrevom 900W a 25l objemom je vybavená grilom (1100W), displejom pre kontrolu nastavených údajov, piatimi úrovňami výkonu, 95 min časovačom, roštom, otočným tanierom s priemerom 31,5 cm, detskou poistkou, 8 programami prípravy pokrmov a funkciou odmrazovania podľa hmotnosti.

Spravte z vašej kuchyni bezpečnejšie miesto so vstavanou mikrovlnou rúrou

Spoločnosť Candy myslela pri navrhovaní tejto vstavanej mikrovlnnej rúry na všetko. A preto ju vybavila detským zámkom, s ktorým sa nemusíte viac obávať o bezpečnosť. Varenie, tak pre vás bude pohodlnejšie, keďže sa nebudete musieť už viac starať o bezpečnosť v kuchyni, pretože sa o to za vás postarala spoločnosť Candy s detským zámkom.

Ovládanie rúry a prehľadný displej, ktoré si oblúbite

Vstavaná mikrovlnná rúra Candy MIC 25 GDFX je vybavená ovládaním, s ktorým nebude mať nikto problém. Mikrovlnná rúra totiž disponuje jednoduchým tlačidlovým ovládaním a otočným voličom, pričom na digitálnom displeji môžete sledovať, aký program ste si zvolili a nastaviť okrem času aj minútku až na 95 minút.

Možnosť výberu z bohatej ponuky programov

Hľadáte mikrovlnnú rúru, ktorá ponúka bohatú možnosť výberu programov? Tak potom je vstavaná mikrovlnná rúra Candy MIC 25 GDFX vyrobená práve pre vás. Disponuje až 10 automatickými programami ako sú napríklad pizza, zemiaky, mäso, zelenina, ryby. Každý používateľ tejto rúry ocení kombináciu grilu a mikrovlnného ohrevu, keďže vaše jedlo budete môcť okrem klasického zohrievania v tejto rúre aj ugrilovať. Okrem toho disponuje aj funkciou rýchleho varenia, ktorá umožňuje pri stlačení tlačidla Štart pustenie ohrevu na 100% výkon po dobu 30 sekúnd, pričom je možnosť opakovaným stlačením zvýšiť dobu ohrevu na 95 minút o 30 sekúnd. Je len na vás, ktorý z programov si zvolíte, s každým programom bude vaše jedlo dokonale zohriate a pripravené na konzumáciu.

Praktický 2 fázový ohrev, ktorý vám uľahči zohrievanie

Vstavaná mikrovlnná rúra Candy MIC 25 GDFX s objemom 20l a otočným tanierom 31,5cm s výkonom 900 W ponúka 2 fázový ohrev, ktorý si zamilujete hneď po prvom použití. Vďaka tomuto si budete môcť dopredu nastaviť priebeh ohrevu, čo oceníte v prípade ak si budete chcieť rozmraziť jedlo a následne ho ohriať.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ ovládania elektronické
Gril Áno
Vnútorný objem 25 L
Mikrovlnný výkon 900 W

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy MIC 25 GDFX, vstavana mikrovlnna rura

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami