Candy MIC 256 EX, vstavana mikrovlnna rura

  • Zľava

Vstavaná mikrovlnná rúra, Vnútorný objem: 25 l, Mikrovlnný výkon: 900 W, Výkon grilu: 1100 W, Vstavaný displej, Farba: nerez, Kovový rámček, Výška: 34,6 cm, Šírka: 51,3 cm, Hĺbka: 47 cm. Viac info


Cena 188,99 €

Zľava 7 % z predchádzajúcej ceny: 202,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 3,78 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Nerezová vstavaná mikrovlnná rúra Candy MIC 256 EX s mikrovlnným ohrevom 1450W a 25l objemom je vybavená grilom (1100W) a horúcim vzduchom (2500W), displejom pre kontrolu nastavených údajov, piatimi úrovňami výkonu, 95 min časovačom, sklopným grilovacím telesom, otočným tanierom s priemerom 31,5 cm, detskou poistkou, 10 programami prípravy pokrmov a funkciou odmrazovania podľa hmotnosti. Navyše ponúka 4 kombinácie varenia.

Sklopné grilovacie teleso

Prečo si neurobiť grilovačku v pohodlí domova, aj keď vonku prší? Vstavaná mikrovlnná rúra Candy MIC 256 EX vám to teraz umožňuje. Stačí vložiť pokrmy určené na grilovanie do mikrovlnky a už len čakať a vdychovať nádherné vône šíriace sa z pripravovaného jedla, ktoré následne s chuťou skonzumujete. Táto skvelá mikrovlnka obsahuje sklopné grilovacie teleso, ktoré v prípade potreby jednoducho použijete. V prípade, že ho nechcete využiť, ho stačí sklopiť a viac vám pri ohrievaní pokrmov neprekáža.

Funkcia Power defrost

Ak patríte k používateľom mikrovlniek, ktorí majú večný problém s odhadnutím toho, aký čas je potrebný na rozmrazenie pokrmov. Zaobstarajte si šikovnú mikrovlnku Candy MIC 256 EX. S touto jednoduchou mikrovlnkou si ľahko nastavíte čas, za ktorý sa daný pokrm roztopí. Stačí vedieť iba jeho hmotnosť a na základe nej si už hravo prispôsobíte aj čas na rozmrazovanie.

Päť úrovní výkonu

Výber z piatich úrovní výkonu vám ponúka vstavaná mikrovlnná rúra Candy MIC 256 EX. Na základe tohto výberu si sami určíte, aký výkon je potrebný na zohrievanie, rozmrazovanie či prípravu jedla. Stačí správne nastaviť požadovanú hodnotu, čo sa realizuje s ľahkosťou, a mikrovlnka už zvyšok práce odvedie za vás.

Dvojité izolačné sklo dvierok

Vyššiu efektivitu rozmrazovania, zohrievania či prípravy jedla vám v našej mikrovlnke nezaručí len nastaviteľný výkon alebo funkcie, ale aj dvojité izolačné sklo, nachádzajúce sa na jej dvierkach. Vďaka nemu teplo z mikrovlnky neuniká a vy tak ušetríte možné zbytočne premrhané energie. Okrem toho sa samozrejme dbá aj o vašu bezpečnosť, pretože ak by sa vám aj niečo na dvierka skĺzlo, dvojité izolačné sklo je odolné a nevzniká tak veľká šanca na jeho rozbitie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ ovládania elektronické
Gril Áno
Vnútorný objem 25 L
Mikrovlnný výkon 900 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy MIC 256 EX, vstavana mikrovlnna rura

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami