Candy MIC20GDFBA

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 23 %

Typ ovládania: mechanické, Gril: Áno, Vnútorný objem: 20 L, Mikrovlnný výkon: 800 W,


Cena 199,00 €

Zľava 23 % z pôvodnej ceny: 259,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná mikrovlnná rúra Candy MIC20GDFBA v bielom prevedení má vnútorný objem 20 litrov. Maximálny mikrovlnný výkon dosahuje 800 W a výkon grilu 900 W. Môžete ju zabudovať aj do hornej skrinky do úrovne očí. K dispozícii máte 9 programov varenia: mikrovlnný ohrev, gril, mikrolnný ohrev + gril s 8 úrovňami výkonu ako aj rozmrazovanie a expres varenie. Mikrovlnná rúra Candy MIC20GDFBA ponúka funkciu detská poistka a digitálne hodiny. Ovládate ju otočným voličom a tlačidlami. Dvierka sa otvárajú pomocou tlačidla do strany. Vnútorné vybavenie tvorí sklenený otočný tanier v priemere 24, 5 cm a grilovacia mriežka.

Štýlový spotrebič

Varenie by malo byť potešením, nie len dennou rutinou. Ak máte umiestnený spotrebič v nesprávnej výške môže vám prácu s ním znechutiť. Riešením sú zabudovateľné mikrovlnné rúry, ktoré môžete jednoducho nainštalovať aj do vysokej alebo nástennej skrinky na úrovni očí. Tak budete mať neustále kontrolu nad vašimi zohrievanými pokrmami bez väčšej námahy a nemusíte sa zohýbať. So vstavanou mikrovlnnou rúrou Candy MIC20GDFBA dosiahnete naozaj dokonalé výsledky. Na prvý pohľad vás zaujme svojim elegentným bielym dizajnom, vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Rúra disponuje hneď niekoľkými druhmi ohrevu, ohrevom s mikrovlnami s maximálnym výkonom 800 W, mikrovlnný ohrev, gril a ich kombinácie. Nechýbajú automatické programy a funkcia rozmrazovania. Pri 10 automatických programoch, stačí ak navolíte program a hmotnosť pripravovaného pokrmu. Výkon, čas a teplota sú už prednastavené.

Programy

Mikrovlnný ohrev, gril alebo ich kombináciu / mikrovlny + gril

  • 8 úrovní výkonu
  • 10 automatických programov
  • Rozmrazovanie

Mikrovlnná rúra ponúka možnosť automatických programov. Ak chcete ušetriť vašu energiu a čas môžete využiť automatické programy, ktoré sa postarajú o kvalitnú prípravu vašich jedál. Program sám kontroluje správne úrovne výkonu, čím sa znižuje riziko chýb.

Ďalšie vlastnosti a vybavenie

K dispozícii je ovládanie pomocou otočného voliča a tlačidiel doplnených displejom. Maximálny výkon mikrovlnnej rúry dosahuje 800 W a výkon grilu 900 W. Nechýba ani praktická detská poistka. Vnútorné vybavenie tvorí sklenený otočný tanier v priemere 24,5 cm a grilovacia mriežka. Celkový vnútorný objem dosahuje 20 litrov. Keď vstavaná mikrovlnná rúra nie je práve v prevádzke na displeji sa zobrazujú hodiny.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ ovládania mechanické
Gril Áno
Vnútorný objem 20 L
Mikrovlnný výkon 800 W

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy MIC20GDFBA

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené