Candy ROE H9A3TE


Sušička bielizne, Energetická trieda A +++, Kapacita 9 kg bielizne, Účinnosť sušenia B, Odložený štart, Vstavaný displej, Smart ovládanie mobilom, Možnosť pripojenia na odpad: Áno, potrebné dokúpiť príslušenstvo. Viac info


Cena 521,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 10,44 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 87,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kondenzačná smart sušička bielizne Candy ROE H9A3TE s tepelným čerpadlom RapidÓ disponuje kapacitou bubna pre sušenie 9 kg bielizne. Ponúka 14 základných programov z toho až 7 rýchlych programov do 90 minút. Sušička má 5 miestny displej a ergonomický otočný volič. Inteligentnú sušičku bielizne je možné ovládať aj prostredníctvom mobilného zariadenia, ktoré je pripojené k Wifi + Bluetooth na diaľku cez aplikáciu hON. Nádoba na vodu Easy Case je umiestnená priamo vo dverách a jej objem je 5 l.

Candy Rapido

Inteligentná sušička s dizajnom Candy Rapido bola vyvinutá pre čo najjednodnoduchší spôsob starostlivosti o bielizeň. Ponúka dostatočnú kapacitu bubna s jednoduchým a pohodlným dotykovým ovládaním, ktoré je umiestnené tak, aby sa minimalizovala nutnosť zohýbania. Všetky detaily vytvárajú maximálny komfort používania sušičky Rapido.

Praktické vyprázdňovanie nádrže

Manipulácia s tradičnou zbernou nádobou je väčšinou nepraktická a ťažko sa s ňou manipuluje. Nádoba na kondenzát Easy Case je integrovaná do dverí sušičky. Jej inovovaný kompaktný dizajn a praktická ergonomická rukoväť umožňuje jej jednoduché vyberanie, nosenie aj vyprázdnenie. S objemom 5 litrov nie je potrebné ju vyprázdňovať po každom cykle sušenia. Nádoba je priehľadná, čím vám poskytuje dokonalý prehľad o stave hladiny.

Odložený štart

Spotrebič ponúka funkciu odloženého štartu, kedy si môžete zvoliť čas sušenia aký vám vyhovuje. Po aktivácii tejto funkcie vás môže čakať vysušená bielizeň po príchode domov z práce, a tak ju môžete hneď začať žehliť.

Zostaňte v nepretržitom spojení

Svoju inteligentnú sušičku bielizne môžete ovládať aj z kancelárie prostredníctvom smartfónu. Umožňuje bezdotykové prepojenie smart sušičky pomocou technológie Wi-Fi alebo Bluetooth so smart telefónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie hOn so smartfónom alebo tabletom, či PC. Praktická aplikácia do telefónu vám aj poradí vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. Umožňuje tiež stiahnuť mnoho ďalších programov.

Snap&Dry

Funkcia Snap&Dry poskytne ešte jednoduchšie sušenie. Na konci pracieho cyklu vyfoťte mokrú bielizeň v bubne a tak zistíte, ktorý program sušenia je ten najvhodnejší. Vďaka tomuto spôsobu ušetríte čas aj peniaze. 

Programy

Ideálne riešenie pre každú potrebu. Otvorte aplikáciu Candy hOn a získajte prístup k zoznamu viac ako 40 programov, ktoré vám pomôžu rýchlo a čo najlepšie vysušiť vaše oblečenie. Navyše si môžete ušetriť čas zakaždým, keď nastavujete program jednoduchým uložením najpoužívanejších cyklov a nastavením pripomenutia konca sušenia.

Kompletný rad rýchlych programov

Ponúkame kompletnú sadu rýchlych cyklov, od 30 do 90 minút, navrhnutých tak, aby vyhovovali každodenným potrebám sušenia. Táto bubnová sušička je univerzálna, rýchla a spoľahlivá a je tým najlepším riešením, ako ušetriť čo najviac času a peňazí.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 58.5 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 9 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy ROE H9A3TE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami