Canyon

Canyon príslušenstvo Canyon príslušenstvo

Dynamická, lifestyle značka Canyon je dostupná naozaj pre každého. Ponúka štýlové, multimediálne a mobilné doplnky, ktoré plnia očakávania hlavne náročných mladých ľudí. Smart hodinky, audio produkty, široké spektrum herného a PC príslušenstva či externé nabíjačky.

 

Canyon Gaming Canyon Gaming

Značka Canyon sa venuje aj špecifickej skupine herných fanúšíkov, pre ktorú vytvára dizajnové a kompatibilné príslušenstvo, ktoré ponúka pôsobivý herný zážitok a maximálny komfort. Herné sady myší a klávesníc, headsety, gamepady, no predovšetkým ergonomické herné kreslá za bezkonkurenčné ceny. To všetko nájdete v hernom portfóliu značky Canyon. 

 

Myši a klávesnice Myši a klávesnice

Väčšina pracovných pozícií v súčasnosti vyžaduje prácu s počítačom. Canyon vyvíja príslušenstvo k PC a notebookom s ohľadom na potreby ľudí v sedavom povolaní, snaží sa počúvať ich potreby a uľahčuje ich každodenný život. 

 

Príslušenstvo pre mobily Príšlusenstvo pre mobily

Zabezpečte nepretržitý prísun energie pre váš smartfón vďaka externým nabíjačkám Canyon. Variabilné kapacity, praktické a štýlové prevedenie, no najmä skvelý pomer cena/výkon. Ostanťe vždy plní energie!

 

Smarthodinky Smarthodinky

Vyberte si zo širokej ponuky smarthodiniek, od minimalistických modelov s tenkým rámom a základnými funkciami, až po hodinky s rozšírenými možnosťami a meraniami ideálne pre športovcov. Všetky štýly hodiniek sú vodoodolné a vyrobené špeciálne pre potreby cieľovej skupiny.

 

Batohy a tašky Batohy a tašky

Priestranné batohy vhodné do školy, do práce či kdekoľvek na cesty, potešia okrem množstva úložného priestoru aj svojim špeciálnym priečinkom na notebook. Ich nastaviteľné ramenné popruhy poskytujú mimoriadnu bezpečnosť pri prenášaní veľkých a ťažkých vecí.

 

Headsety Headsety

Čas pri práci či hraní počítačových hier letí, ani sa nenazdáte a prerozprávate za počítačom so slúchadlami na hlave niekoľko hodín. Pre maximalizáciu vášho pohodlia ponúka Canyon headsety, ktoré sú ľahké, so skvelým zvukom a sú výborne kompatibilné nielen s počítačmi, ale aj smartfónmi a tabletmi.

 

Slúchadlá Slúchadlá

Čistý zvuk, rozmanitý pestrý dizajn a výborná cena. To sú hlavné charakteristiky širokej škály drôtových a bezdrôtových slúchadiel Canyon.

 

Bluetooth reproduktory Bluetooth reproduktory

Hudba je nenahraditeľnou súčasťou našich životov. Naladí nás na správnu vlnu cestou do práce, pomáha nám k produktivite v práci, uvoľňuje stres, či povzbudí pri športe. Vďaka bluetooth technológii si môžete hudbu vychutnať kdekoľvek, pohodle a bez káblov.

 

Gamepady Gamepady

Herné ovládače Canyon sú kompatibilné s platformou PC (Windows XP, Windows 10), Android, Nintendo Switch a PlayStation. Komfortné používanie je výsledkom prepracovaného dizajnu a dobrej hmatovej odozvy tlačítok. Herné ovládače ponúkajú na jedno nabitie výdrž 8 a viac hodín.

 

PC reproduktory PC reproduktory

Vylepšite si zvuk vášho počítača alebo notebooku pomocou štýlových PC reproduktorov Canyon. Stereo súpravy sa skladajú z 2 reproduktorov, ktoré pripojíte k vášmu zaradeniu pomocou kábla. Jednoduché nastavenie hlasitosti zabezpečí regulátor hlasitosti, ktorý je súčasťou týchto modelov. 

 

Fitness náramky Fitness náramky

Fitness náramok je skvelým kompaktným doplnkom pre športovcov. Nenapadný športový dizajn, farebný displej, monitorovanie každodennej aktivity, odosielanie notifikácií či ovládanie fotoaparátu a hudby, všetky tieto vlastnosti ocení nejeden fitness nadšenec. Náramky sú kompatibilné ako s Androidom, tak aj s iOS. 

 

Herné sady Herné sady

Herné sety Canyon obsahujú klávesnicu, myš a podložku pod myš. Odolná klávesnica s mechanickými spínačmi disponuje LED podsvietením a multimediálnymi klávesmi. Myš poteší presným rýchlym senzorom a programovateľnými tlačidlami. 

 

Detské smarthodinky Detské smarthodinky

Každý rodič si chce byť istý, že sú jeho deti v poriadku. Detské smarthodinky Canyon sú vybavené funkciami ako SOS tlačidlo, sledovanie polohy a GPS, hlasové správy a obojstranná komunikácia. Ich ovládanie je jednoduché a intuitívne. Vďaka vodotesnosti si môžu vaše deti užiť ničím nerušenú zábavu.

 Canyon je rýchlo sa rozrastajúca značka kvalitného, štýlového, no napriek tomu cenovo dostupného mobilného príslušenstva, počítačových a herných doplnkov. Od svojho založenia v Holandsku v roku 2003 sa táto značka rozrástla na brand, ktorý ponúka naozaj široké spektrum spotrebnej elektroniky a doplnkov. Je zastúpená v 16 krajinách a jej výrobky sa predávajú vo viac než 26 krajinách po celom svete.

Na základe rozširovania sortimentu a po dôkladnej analýze súčasných trendov a cieľovej skupiny sa Canyon rozhodol zmeniť vizuálnu identitu. Zmena sa dotkla najmä loga a sloganu značky. Canyon využíva pestré farby a odvážne vizuály, ktoré cieli hlavne na online a offline kanály. Má oslovovať mladšie publikum, byť poslom pozitívnej nálady. Praktickým príkladom toho je v súčasnosti sociálna sieť Instagram, ktorá je hlavným komunikačným kanálom cieľovej skupiny.