Canyon Vigil CND-SGCH2 čierne

Cena:
139,00 €

Pôvodná cena 179,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,78 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Herné kreslo Canyon Vigil CND-SGCH2 sa postará o vysoký komfort počas dlhých herných súbojoch. Je čalúnené kvalitnou ekologickou kožou čiernej farby s oranžovými doplnkami a hustou pamäťovou penou. Pohodlie vám taktiež zaisťuje vankúšová opierka hlavy, bedrový oporný vankúš či nastaviteľné opierky na ramená. Má hviezdicovú nylonovú základňu so 60mm kolieskami z polyuretánu, ktorá je zárukou vysokej stability a bezproblémového presunu kresla. Jednoduché nastavenie výšky vám zabezpečí verifikovaný plynový piest 4.kategórie. Maximálna nosnosť kresla je 130kg.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 22 %

Zvážte aj tento produkt

Herné kreslo Canyon Fobos v čierno-oranžovej farebnej kombinácií disponuje 1,5 mm kovovým rámom a 5-ramennou nylónovou základňou. Na nej sa nachádzajú 60 mm polyuretánové kolieska, ktoré zabezpečia jednoduché premiestňovanie. O pohodlie pri sedení sa postará pena s vysokou hustotou potiahnutá kvalitnou kožou. Kreslo je vybavené piestom 4. triedy, nastaviteľnými 2D opierkami ramien, nakloniteľným operadlom v rozsahu od 90° do 150° aj odnímateľným vankúšom bedier a hlavy. Kreslo má nosnosť 150 kg.

Základné parametre

  • Farba: čierna, oranžová
  • Poťahy: Syntetická koža
  • Konštrukcia: Kov

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Stabilný a ľahký presun

Špičkové herné kreslo Canyon Vigil má vo výbave vysoko-kvalitnú 5-hviezdičkovú nylonovú základňu, ktorá prináša dokonalú stabilitu a oporu. Ľahké pohyby a presuny zase zaisťujú veľké 60 mm polyuretánové kolieska, ktoré sa ticho a voľne potĺkajú na akomkoľvek povrchu. 

Jednoduché nastavenie výšky

Či vážite 50 kg alebo 100 kg, je v prípade tohto kresla úplne jedno. Od iných kresiel, ktoré sedia skutočne nízko na podlahe, má toto kreslo výkonný plynový piest najnovšej generácie 4. kategórie, ktorý vám ponúka jednoduché a pohodlné nastavenie výšky pri každej váhe hráča. Piesty tohto druhu prešli niekoľkými testami, aby boli zárukou vysokej kvality. 

Vysnívaný komfort

Dlhodobé sedenie pri počítači prináša veľkú záťaž na chrbticu, čo pocítil už nejeden z nás. Herná stolička Vigil obsahuje všetky prvky potrebné na predídenie týchto ťažkostí. Je vyrobená z vysoko-kvalitnej čiernej ekologickej koži, ktorá pod sebou ukrýva hustú pamäťovú penu. Sedenie je tak veľmi pohodlné a komfortné. Stabilitu a oporu tela vám zabezpečí vankúšová opierka hlavy, bederný oporný vankúš a nastaviteľné opierky na ramená, ktoré udržiavajú telo v správnom uhle, čím predchádzajú hrbeniu či záťaži na krčnú chrbticu. Sústreďte sa na hru a vychutnajte si vytúžené pohodlie s kreslom Canyon Vigil. 


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Farba: čierna, oranžová
Poťahy: Syntetická koža
Konštrukcia: Kov

Ďalšie vlastnosti

Značka: Canyon

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna, oranžová
Šírka: 650 mm
Výška: 790 mm
Hmotnosť: 16000 g
Hrúbka: 320 mm

Ďalšie parametre

Mechanika: Synchrónna
Opierky: S opierkou hlavy
Podrúčky: Pevné
Konštrukcia: Otočná
Kolieska: Na kolieskach
Poťahy: Syntetická koža
Materiál kríža/nôh: nylon
Konštrukcia: Kov

Ostatné

Kód produktu: CND-SGCH2

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore