Capital Sports Evo Air


Rotoped, Maximálna nosnosť: 120 kg, Vstavaný počítač, Meranie tepu, Transportné kolieska. Viac info


Cena 234,99 €

Zľava 4 % z predchádzajúcej ceny: 244,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,70 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Domáci cyklotrenažér Capital Sports Evo Air kombinuje všetky dôležité komponenty pre produktívny a zároveň šetrný tréning v jednom športovom zariadení.

Vlastnosti Capital Sports Evo Air

Vďaka veľmi kvalitnému remeňovému pohonu so systémom SilentBelt pracuje domáci cyklotrenažér, ktorý bol testovaný TüV, veľmi plynulo a potichu. Ideálnu silu nástupu zabezpečuje HiLevel odpor s celkovo 24 úrovňami, ktorý zaručuje mimoriadne efektívny tréning vďaka mnohým rozličným úrovniam. Magnetický brzdový systém s funkciou MagResist zaujme presným a spoľahlivým procesom brzdenia, ktorý je okrem toho mimoriadne šetrný k materiálu. Vertikálne a horizontálne nastaviteľné sedlo vás vždy uvedie do správnej polohy pre sústredený a náročný tréning.

Sledovanie tréningu

Technológia PulseControl zásobuje prístroj na meranie tepu, integrovaný do komfortnej rukoväte, tréningový počítač s aktuálnymi dátami o pulznej frekvencii a umožňuje tak efektívnu kontrolu výkonu. Tréningový bicykel so zotrvačnou hmotnosťou 12 kg má tiež držiak na tablet SmartCardio Studio, ktorý umožňuje umiestnenie vhodného zariadenia a teda popri tréningu ponúka aj všestrannú zábavu. Používaním aplikácie Kinomap môže okrem toho fotoaparát vášho tabletu alebo smartfónu rozpoznávať pohyby a umožní vám tak preskúmať mnoho virtuálnych tratí. Protišmykové pedále s nastaviteľnými popruhmi na nohy tiež pomáhajú pri zabezpečení optimálneho prenosu energie z nohy na pedál, zatiaľ čo praktické transportné kolieska zaručujú flexibilné premiestňovanie pevnej oceľovej konštrukcie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna nosnosť 120 Kg
Meranie spálených kalórií Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Capital Sports Evo Air

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami