Capital Sports Pacemaker F120 Pro

  • Doprava zadarmo

B.pás, Maximálna nosnosť: 120 kg, Vstavaný počítač, Vstavaný displej, Bluetooth, Meranie tepu, Max. rýchlosť: 12 km/hod.. Viac info


Cena 604,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 12,10 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bežecký pás Capital Sports Pacemaker F120 Pro sa so zdokonalenými technológiami a integrovanými funkciami postará o príjemný zážitok z domáceho tréningu.

Rozhýbte svoje telo

S bežeckým pásom Capital Sports Pacemaker F120 Pro je možné veľmi jednoducho rozhýbať celé telo medzi vlastnými štyrmi stenami. Motor s výkonom 1,5 HP uvedie bežiaci pás s rýchlosťou až 12 km/h do pohybu, takže sa zapotia začiatočníci aj experti. Obzvlášť praktický pre tréning v ktorúkoľvek časť dňa je extrémne tichý motor LowNoise-FX Drive, ktorý umožňuje mimoriadne tichú prevádzku bežeckého pásu.

Systém 4P-AntiShock Suspension

Jedinečným v tejto triede bežeckých pásov je revolučný systém 4P-AntiShock Suspension zariadenia Capital Sports Pacemaker F120 Pro. So štyrmi rôznymi tlmičmi pod bežeckým pásom poskytuje veľmi mäkké pruženie celého bežeckého pásu, ako keby ste behali po lesnej pôde. Je ťažké nájsť bežecký tréning, ktorý by bol šetrný voči kolenám a kĺbom. Lubrication System Vám ušetrí údržbové práce na páse vďaka samomaznému mechanizmu a postará sa dokonca aj o dodatočnú absorpciu pri našliapnutí, podobnú podrážkam kvalitnej bežeckej obuvi.

Sledujte hodnoty

Integrovaný tréningový počítač s LCD displejom a pulzným snímačom pomáha sledovať údaje o výkone, akými sú zabehnuté kilometre, spálené kalórie, rýchlosť a srdcová frekvencia, a vďaka 12 programom poskytuje rozmanitý tréningový program. O väčšiu zmenu so zaujímavými tréningovými cieľmi sa postará využitie aplikácie. Prostredníctvom bluetooth pripojenia umožňuje používanie zariadenia Pacemaker F120 Pro s aplikáciou IFIT pre zariadenia so systémom Android alebo iOS. To nie je všetko. Ovládací panel má držiak na tablet, vstavané reproduktory a prehrávač médií s USB portom, SD slotom a 3,5 mm AUX vstupom, aby počas tréningu podporil obraz aj zvuk.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna nosnosť 120 Kg
Max. rýchlosť 12 km/hod.
Vstavaný počítač Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Capital Sports Pacemaker F120 Pro

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami