Carneo Combo A9600

  Akcia
 • Zľava 16 %
 • Doprava zadarmo

Uhlopriečka ("): 6.88 ", Bluetooth: Áno, Kompat.pamäť.karty: micro SDHC, Interná pamäť: Áno, Vodeodolný: Nie, TMC: Nie, TIR mod: Áno, Smart notifikácia: Áno, Alarm rýchlosť./bezp.kamery: Áno, Asist. radenia do jazd.pruhov: Áno, MP3 prehrávač: Áno, Podpora pre Geocaching: Nie,


Cena 159,00 €

Zľava 16 % z pôvodnej ceny: 189,00 € Zobraziť nápoveď

3,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Automobilová navigácia Carneo Combo A9600 v sivej farbe, 6,88" dotykový LCD displej, rozlíšenie 1280 × 480 px, 4-jadrový procesor Spreadtrum SL8541E, Cortex-A53, rozlíšenie prednej kamery Full HD 1920 × 1080 px (uhol záberu 140°), rozlíšenie zadnej HD kamery 1080 px (uhol záberu 120°), magnetický držiak, interná pamäť 16 GB, podpora micro SDHC (až do 64 GB), G-senzor, asistent radenia do jazdných pruhov, automatické prerátanie trasy, alarm rýchlostnej/bezpečnostnej kamery, možnosť pridať bod záujmu, automatické načítanie dátových stránok, možnosť zmeny zobrazenia mapy, 3D zobrazenie budov, smart notifikácie, TIR mód, MP3 prehrávač, hlasové ovládanie, Bluetooth, OS Android 8.1, 4G/LTE, Wi-Fi, súčasťou balenia je zadná kamera, GPS anténa a napájací adaptér

GPS navigácia a autokamera v jednom

Automobilová navigácia Carneo Combo A9600 je vybavená prehľadným dotykovým displejom s uhlopriečkou 6,88". Súčasťou balenia je aj zadná kamera, takže okrem GPS navigácie ponúka aj funkciu autokamery so záznamom jazdy, multimediálny prehrávač a FM transmiter - vysielač. K dispozícii je aj mobilná aplikácia, ktorá vďaka podpore 4G pripojenia alebo Wi-Fi umožňuje online sledovanie diania okolo vás.

Navigácia

Vďaka navigácii bude orientácia na vašich cestách veľmi jednoduchá. Stačí kliknúť na tlačidlo "Navigácia" a zvoliť požadovanú trasu. V prípade viacerých nainštalovaných navigačných aplikácií vám navigácia zobrazí ich zoznam. Vybrať si môžete akúkoľvek navigačnú aplikáciu, ktorá podporuje systém Android - vrátane predinštalovanej aplikácie Sygic alebo Google maps.

Autokamera, Parkovací mód a G-senzor

Vstavaná predná Full HD kamera s uhlom záberu 140° automaticky nahráva dianie pre vami počas jazdy. K dispozícii je aj zadná HD kamera s uhlom záberu 120°. Pripojením zadnej kamery sa ukladá záznam aj v duálnom režime. Po zaradení spiatočky vám autokamera v parkovacom režime ponúkne náhľad zadnej kamery s praktickými pomocnými čiarami, ktoré uľahčujú cúvanie. G-senzor automaticky spustí záznam pri nehode a chráni ho pred vymazaním. Pri zaparkovanom aute sa spustí automaticky nahrávanie ak zariadenie identifikuje pohyb pred vozidlom alebo ak G-senzor identifikuje otras vozidla.

Podpora Wi-Fi/4G a ďalšie funkcie

Obľúbenú hudbu alebo videá môžete prehrávať pomocou multimediálneho prehrávača, a to online alebo uložené vo vašom zariadení. Vďaka podpore 4G a Wi-Fi je to veľmi jednoduché. Stačí vložiť do zariadenia 4G/3G dátovú SIM kartu alebo využiť pripojenie Wi-Fi. Zariadenie je tiež možné využiť Wi-Fi hotspot pre pripojenie ďalších zariadení podporujúcich Wi-Fi.

Funkcie ADAS pre maximálne bezpečie

Zariadenie je vybavené dvoma systémami, ktoré sa starajú o maximálne bezpečie pre vodiča. Systém LDWS spustením alarmu upozorňuje na nekontrolované vymedzenie z jazdného pruhu. Systém FCWS zase analyzuje dráhu vozidla, vzdialenosť od auta pred vami a vzdialenosť, ktorá je potrebná pre bezpečné dobrzdenie. Tým varuje vodiča pred rizikom zrážky.   

Vzdialené monitorovanie vozidla

Mobilná aplikácia Car Keeper umožňuje sledovanie vášho vozidla kdekoľvek sa nachádzate. V prípade nehody vám pošle fotku a krátke video do vášho mobilu. Taktiež upozorní zaslaním informácie v prípade naštartovania vozidla alebo zaznamenania otrasu pri zaparkovanom vozidle. Možné je aj zaznamenanie a prezeranie trasy vozidla na mape a jeho aktuálny pohyb v reálnom čase.

Vlastnosti

 • GPS navigácia
 • Autokamera - predná Full HD kamera s uhlom záberu 140° a zadná HD kamera s uhlom záberu 120°
 • Funkcie ADAS pre zvýšenie bezpečnosti vodiča
 • Parkovací režim
 • FM Transmiter - vysielač
 • Multimediálny prehrávač
 • Podpora Wi-Fi a 4G pripojenia
 • Obsah balenia - Carneo Combo A9600, zadná kamera, GPS anténa, napájací kábel a užívateľská príručka

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 6.88 "
Bluetooth Áno
Kompat.pamäť.karty micro SDHC
Interná pamäť Áno
Vodeodolný Nie
TMC Nie
TIR mod Áno
Smart notifikácia Áno
Alarm rýchlosť./bezp.kamery Áno
Asist. radenia do jazd.pruhov Áno
MP3 prehrávač Áno
Podpora pre Geocaching Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Carneo Combo A9600

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené