Cecotec Conga 2499 Ultra Home Titanium


Robotický vysávač, Vysáva a mopuje naraz, Smart ovládanie mobilom, Prevádzková doba: 160 min., Typ navigácie: Gyroskop, Automatická detekcia povrchu, Pre domácnosti so zvieratami, Automatické vysypanie, Výška vysávača: 7,5 cm. Viac info


Cena 259,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 5,20 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Robotický vysávač Cecotec Conga 2499 Ultra Home Titanium 4v1 vďaka inteligentnej technológii dokáže naraz vysávať a mopovať, čím uľahčuje údržbu domácnosti. Smart ovládanie pomocou mobilu umožňuje jednoduché a pohodlné riadenie. S prevádzkovou dobou 160 min. a automatickou detekciou povrchu je ideálny pre domácnosti so zvieratami. Výška vysávača je 7,5 cm, čo umožňuje ľahké prechádzanie pod nábytok. Vysávač ďalej disponuje automatickým vysypaním, čo zabezpečuje maximálnu hygienu.

Cecotec Conga 2499 Ultra Home Titanium robotický vysávač

 • 4v1 smart robotický vysávač 
 • Mopovanie s technológiou Wash4You, ktorá vďaka elektronickému čerpadlu udržuje mop vždy vlhký
 • 3 úrovne intenzity dávkovania vody 
 • Stanica Conga Home odsaje prach zo zásobníka do uzatvárateľného vrecka 
 • Objem hygienického vrecka 3 l 
 • Inteligentná gyroskopická navigácia iTech Smart Gyro 4.0 
 • Sací výkon až 2 100 Pa 
 • Turbo Clean Carpet automaticky aktivuje režim Turbo na kobercoch 
 • Výdrž batérie až 160 minút, dobije sa a pokračuje
 • Multifunkčná hlavná kefa Brush Pro 
 • 6 režimov čistenia a plánovanie upratovania 
 • Ovládanie cez mobilnú aplikáciu a hlasových asistentov

Inteligentná gyroskopická navigácia

Robotický vysávač s inteligentnou gyroskopickou navigáciou iTech Smart Gyro 4.0 ponúka presnú navigáciu v priestore. Jeho plánovanie logických trás v priamych líniách umožňuje dôkladné vyčistenie každej miestnosti. Táto funkcia je efektívna aj v úplnej tme. Vysávač je vybavený sadou senzorov, ktoré mu zabraňujú narážať do prekážok a padnúť z vyvýšených miest alebo schodov.

Hravo uprace všetky nečistoty

S technológiou Force Clean a digitálnym motorom s extra dlhou životnosťou poskytuje silný sací výkon až 2 100 Pa. Tento model bez zaváhania a námahy povysáva všetky nečistoty, čím vytvára čisté a príjemné prostredie vo vašej domácnosti.

Podlahy plné lesku

Tento moderný prístroj dokáže nielen povysávať, ale aj umývať podlahy, vďaka čomu sa budú vaše podlahy lesknúť ako nikdy predtým. Unikátna technológia Wash4You zabezpečuje inteligentné a rovnomerné dávkovanie vody prostredníctvom elektronického čerpadla, čo udržuje mop vždy vlhký. Cecotec aplikácia ponúka možnosť zvoliť si jednu z 3 úrovní intenzity dávkovania vody a tým umožňuje bezpečné umývanie všetkých typov podláh. Cecotec Conga 2499 Ultra Home Titaniumponúka dokonalé výsledky svojim špeciálnym pohybom v tvare písmena Y, ktoré si obľúbite.

Všetko spraví za vás

Upratovanie o akom každý sníva. Robotický vysávač totiž uprace vašu domácnosť a prach zo zásobníka automaticky odsaje do uzatvárateľného vrecka vo vyprázdňovacej stanici Conga Home. Navyše technológia Bag Detect vás automaticky upozorní na plné vrecko. S robotickým vysávačomCecotec Conga 2499 Ultra Home Titanium nebudete mať žiadne starosti s upratovaním.

Prachu sa zbavíte až na 12 týždňov

Vďaka štedrému objemu hygienického vrecka 3 l v stanici Conga Home stačí meniť 4 - krát do roka. Výhodou je, že po vytiahnutí sa vrecko samo uzavrie, čo zabraňuje uníku prachu do ovzdušia pri jeho výmene.

160 minút prevádzky

Batéria Immortal Li-Ion poskytuje silnú, dlhotrvajúcu energiu pre vaše upratovacie potreby. S kapacitou 2 600 mAh prináša až 160 minút nepretržitého upratovania, čo zabezpečuje plnú autonómiu pri práci. Vysávač je vybavený technológiou Total Surface 2.0, ktorá zaistí aby robot vždy dokončil upratovanie vášho domova. V prípade, že má vybititú batériu, vráti sa najrýchlejšou cestou do stanice, dobije a pokračuje s upratovaním.

Vhodný do každej domácnosti

Robotický vysávač Cecotec Conga 2499 Home Titanium so svojimi 6 režimami čistenia prispôsobí každej domácnosti. Máte možnosť výberu z 3 úrovní sacieho výkonu a navyše je vhodný na všetky typy podláh. Koberce povysáva s výškou vlasu do 1 cm a technológia Turbo Clean Carpet aktivuje vždy režim Turbo aby boli koberce povysávané do hĺbky.

Multifunkčná kefa, ktorá vás očarí svojou funkčnosťou

Hlavná kefa Brush Pro je zložená kombináciou štetín a gumených lamiel. Je navrhnutá tak aby sa postarala o čistotu všetkých typov podláh a kobercov s výškou vlasu do 1 cm. Navyše sa dá využiť aj počas mopovania. O prach a nečistoty pozdĺž stien sa postarjú efektívne 2 bočné kefky. Dokonalý výsledok u upratovania je zaručený.

Inteligentné ovládanie

Robotický vysávač je možné jednoducho ovládať z mobilu alebo cez hlasového asistenta. Prostredníctvom aplikácie Cecotec viete spusiť alebo naplánovať čistenie, zadať poradie miestností, zvoliť režim čistenia, nastaviť sací výkon, intenzitu dávkovania vody pri mopovaní. Celú činnosť vysávača mať pod dohľadom kedykoľvek a kdekoľvek čo vám uľahčí upratovanie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Prevádzková doba 160 min.
Automatické vysypanie Áno
Smart (ovládanie mobilom) Áno
Vysáva a mopuje naraz Áno
Typ navigácie Gyroskop
Mapovanie viacero podlaží Nie
Automatická detekcia povrchu Áno
Funkcia dobiť a pokračovať Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Cecotec Conga 2499 Ultra Home Titanium

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami