Cestovné kanvice

Nepoľavujte z komfortu na svojich cestách či na chalupe. Cestovná rýchlovarná kanvica nezaberie veľa miesta a vy si tak môžete teplý nápoj a polievku vychutnať za krátku chvíľu, kdekoľvek ste.

Kategórie produktov

Aplikované filtre

Zmazať všetky filtre

cervena-16
Farba
Nie
Podsvietenie
Adler
Značka

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

O kategórii

Výhody cestovnej kanvice

Poznáte to, pri balení je potrebný každý centimeter priestoru. Síce by ste chceli do kufra vziať to i ono, ale skrátka už nie je kam.

Veľkou výhodou cestovných kanvíc je ich skladnosť – sú menšie ako klasické rýchlovarné kanvice. Ich rozmery ale nijak neovplyvnili výkonnosť, takže horúcu vodu vykúzlia za pár sekúnd.

Okrem svojich kompaktných rozmerov výrobcovia ponúkajú naozaj praktické cestovné balenia – kanvicu s cestovnými šálkami a aj cukorničkou v jednom vrecku.

Ako si vybrať cestovnú kanvicu?

Môžete sa zamerať v prvom rade na farbu. Na Nay.sk si máte na výber z mnoho farieb. Klasikou je biela cestovná rýchlovarná kanvica, nerezová cestovná rýchlovarná kanvica je obľúbená pre svoju odolnosť a deň si môžete spríjemniť napríklad červenou rýchlovarnou kanvicou.

Určite sledujte aj príkon, ten určuje, za aký dlhý čas sa voda v kanvici ohreje. Overte si, že zásuvky na cestách tento príkon zvládnu. Najväčší výber máme v kategórii cestovných rýchlovarných kanvíc s príkonom 1000-1350 W.

Priestor môžete ušetriť aj výberom toho správneho objemu. Cestovné rýchlovarné kanvice u nás nájdete od objemu 400 ml.

Ak nechcete na cestách piť len z plastu a byť ekologický, vybavte sa tiež cestovnými pohármi.