CITY BOSS V4L čierna

Cena:
599,00 €

Pôvodná cena 649,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,98 €

Dopravu máte zadarmo

POPIS PRODUKTU

Elektrická kolobežka City Boss V4L vás úsporne dopraví do práce, do školy, či len tak ju využijete do mesta na kratšie výlety. Ponúka výkonný 400 W motor, pri ktorom je maximálna rýchlosť do 30 km/h a dojazd 25 km. Rám kolobežky je vyrobený z leteckého hliníka ktorý zvládne nosnosť až 150 kg. O pohodlnú jazdu sa starajú výškovo nastaviteľné riadidlá s ergonomickými rukoväťami. Je veľmi ľahká a so svojou skladacou funkciou ju behom niekoľkých sekúnd zložíte a preveziete, či prenesiete kam budete potrebovať. Predné a zadné LED svetlá sú doplnené LED brzdovým svetlom. Displej s užitočnými ukazovateľmi je multifunkčný a transreflexný pre dobrú viditeľnosť aj na priamom slnku. Disponuje 13 Ah Li-Ion batériou s dobou nabitia 7 hodín.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 8 %
Popis produktu

 

City Boss V4L

Elektrická kolobežka City Boss V4L vás s hravosťou dopraví do práce, do školy, do mesta či na výlet. S bezpečným skladacím mechanizmom ju zložíte či rozložíte za 5 sekúnd a pri dĺžke zloženého rámu 115 cm a hmotnosti 17,2 kg ju jednoducho preveziete autom, vlakom, MHD alebo uskladníte. Pri dlhších cestách oceníte tempomat, ktorý udržuje výkon kolobežky i bez stlačeného plynu. Funkciou tempomat môžete jednoducho deaktivovať na displeji kolobežky. Batériu Li-Ion 13 Ah / 36 V dobijete prenosnou nabíjačkou do zásuvky 220 V na plnú kapacitu za 5 - 7 hodín. Pri bežnej premávke s kolobežkou na jedno nabitie prejdete približne 25 km. Celková vzdialenosť sa môže meniť od vonkajšej teploty, členitosti terénu, štýlu jazdy a hmotnosti jazdca. Na displeji ktorý je skvele čitateľný aj v noci môžete sledovať aktuálny stav batérie, aktuálnu rýchlosť, dobu jazdy a prejdenú vzdialenosť. USB portom, ktorý je umiestnený na druhej strane displeja dobijete svoj smartfón alebo tablet. Predné a zadné svetlá ktoré sú napájané z centrálnej batérie zapnete spínačom na riadidlách, kde je umiestnené aj tlačidlo húkačky. Rozšírené 10" pneumatiky spoľahlivo pohlcujú nepríjemné vibrácie a sú prilnavé k vlhkému povrchu. Z dôvodu bezpečnosti je doporučený vek pre používanie od 16 rokov. Kolobežku je možné dodatočne vybaviť aj skladacím sedadlom.

Vlastnosti

 • Výkon motora: 400 W
 • Kapacita batérie: 13 Ah / 36 V
 • Doba nabíjania: 5 - 7 hodín
 • Max. rýchlosť: 30 km/h
 • Max. dojazd: 25 km
 • Max. nosnosť: 150 kg
 • Hmotnosť: 17,2 kg
 • Veľkosť pneumatík: 10" x 2,5" (25,4 x 6,4 cm)
 • Brzda: predná aj zadná kotúčová

Používaj vyznačené cyklistické trasy

Ak je to možné, použi trasu a cestu vyznačenú pre bicykle, ak nie, jazdi na okraji vozovky. Rešpektuj všetky dopravné predpisy. Nepoužívaj na jazdu chodník, iba ak by ti to umožňovali dopravné predpisy. Rovnako ako pri bicyklovaní, aj tu je najlepšie vždy nosiť prilbu pri jazde.

Vždy dodržuj dopravné predpisy

Nezabudni, že pre teba platia dopravné predpisy rovnako ako pre ostatných účastníkov cestnej premávky. Preto sleduj všetky dopravné značenia, vodorovné dopravné značky a semafory. Ber ohľad na chodcov a ostatných účastníkov cestnej premávky na križovatkách.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Kapacita batérie: 13 Ah
Max. rýchlosť: 30 km/hod.
Dojazd: 25 km
Batéria: 36 V
Výkon motora: 400 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: City boss
iSmart: Nie
Maximálna nosnosť: 150 Kg
Určenie: univerzálny
Max. rýchlosť: 30 km/hod.
Dojazd: 25 km
Výkon motora: 400 W

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 56 cm
Výška: 115 cm
Hĺbka: 115 cm
Hmotnosť: 17,2 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: nabíjačka, manuál

Batérie

Doba nabíjania: 6 hod.
Kapacita batérie: 13 Ah
Batéria: 36 V

Ďalšie parametre

Display: LED
Odporúčaný vek: 16
Svetlá: Áno

Ostatné

Kód produktu: C1042

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore