Čo rezonuje vo vašich génoch? Otestujte svoju audioDNA

Čo rezonuje vo vašich génoch? Otestujte svoju audioDNA

Máme to v krvi. Každý z nás. Predurčenie pre hudbu, ktorá v nás rozvíri kokteil emócií. Neopakovateľné prepojenie okamihu, priestoru, nálady a zvuku špecifické pre každého z nás. Každý máme svoju vlastnú, jedinečnú audioDNA, ktorá určuje našu obľúbenú hudbu a definuje naše obľúbené miesto a spôsob počúvania. Nie ste si istí tým, čo sedí vám a čo preferujete? Otestujte svoju audioDNA!

partyKING [párty king]

Kráľ a kráľovná, ktorí vládnu každej párty. Hudba vo vás prebúdza túžbu tancovať, baviť sa až do rána, milujete poriadny zvuk a nekonečný prúd hudby. Štýlové party audiosystémy Panasonic premenia váš priestor na tanečnú alebo klubovú scénu a svojím výkonom hravo ozvučia aj outdoorovú akciu v parku alebo na futbalovom ihrisku.

S Panasonic SC-UA3 zorganizujete párty kdekoľvek. Silný zvuk, ktorý sa šíri v priestore, skvelé funkcie na párty ako Bluetooth, CD, karaoke alebo aplikácia Jukebox. Nechýba ani držadlo na prednom paneli, jedna z jedinečných vlastností zariadenia UA3, ktorá uľahčuje prenášanie.

Na vonkajšie akcie je tiež ideálny Panasonic SC-CMAX5. Ten je vybavený praktickou výsuvnou rukoväťou a kolieskami, takže ho môžete pohodlne premiestňovať, kamkoľvek sa vám zachce. Naraz môžete prepojiť až tri CMAX5, čím bez problémov ozvučíte už aj párty na malom štadióne.soundGOURMET [sound gurmet]

Ste gurmán na to najchutnejšie, čo hudba ponúka? Potrpíte si na nekompromisnej kvalite reprodukcie svojich obľúbených interpretov a hľadáte každý zvukový detail? Vaša audioDNA vám velí akceptovať len prvotriednu zvukovú kvalitu bez kompromisov.

Máte vycibrený hudobný vkus, ktorého nárokom na kvalitu vyhovie len máloktorý audiosystém.

Hi-Fi mikrosystémy Panasonic SC-PMX150 a SC-PMX80 uspokoja aj rozmaznané uši audio fajnšmekrov. Poradí si s formátmi vysokého rozlíšenia DSD, FLAC, WAV a AIFF, ktoré môžete prehrávať priamo z USB. Samozrejme, nezabudli sme ani na prehrávanie MP3 a CD. O bohatý a prirodzený zvuk sa starajú 3-pásmové reproduktory a digitálny zosilňovač, ktorý verne vykreslí hudbu do najjemnejších detailov aj pri nízkej hlasitosti. A ak sa vám, skutočnému audio nadšencovi, občas zachce spestriť si svoj hudobný jedálniček, môžete si vybrať zo širokej ponuky služieb podporujúcich audio-streaming alebo vyskúšať online rádio.


designLOVER [dyzajn lavr]

Milujete dizajn a hľadáte harmonické hudobné zážitky? Váš byt alebo dom je s najväčšou pravdepodobnosťou plný vycibreného vkusu a od audiosystému očakávate nielen vynikajúci zvuk, ale aj štýlový dizajn. Vaša audioDNA designLOVERa vám radí starostlivo zladiť zvuk s dizajnom. Pri výbere audiosystému kladiete dôraz na krivky, prvotriedne materiály a schopnosť harmonicky splynúť s interiérom.

Štýlové mikrosystémy Panasonic SC-HC195 a Panasonic SC-HC1020 dokonale splynú s vaším dizajnovým interiérom. Model HC195 je vstupenkou do sveta elegantného audia. Je tenký, prehráva MP3 z USB a CD a umiestniť ho môžete napríklad priamo na stenu. Vyšší model HC1020 ponúka nielen prepracovaný vzhľad, ale aj mnoho ďalších zaujímavých funkcií. Bohatý a prirodzený zvuk, ktorý verne vykreslí hudbu do najjemnejších detailov. Štýlový mikrosystém dokáže prehrať hudbu prakticky z akéhokoľvek zdroja. Môžete si pustiť rádio, MP3 / USB, hudbu z CD, ponoriť sa do sveta streamovania (Spotify) alebo si púšťať skladby, ktoré máte uložené v telefóne či tablete cez Bluetooth.


movieFAN [múví fen]

Ste filmový fanúšik alebo milovník filmovej hudby, pre ktorého zvuk znamená naozaj veľa? Svoje zážitky viete prežívať pri sledovaní obľúbených filmov a seriálov alebo počúvaní hovoreného slova z audiokníh a podcastov. Pretože vy viete, že jedine verný a prirodzený zvuk vás dokáže vtiahnuť priamo do deja vášho obľúbeného filmu.

Elegantný soundbar Panasonic SC-HTB488 vás prenesie z obývacej izby do atmosféry kinosály. Čistý a bohatý zvuk povýši zážitok zo sledovania filmov na inú úroveň. Bezdrôtový subwoofer sa postará o dostatočné množstvo dynamických basov. Soundbar môžete, samozrejme, využiť aj na počúvanie hudby prepojením s mobilným zariadením cez Bluetooth.

Kvalitný zvuk sa nezaobíde bez kvalitného zdroja signálu. Aby ste si mohli svoje obľúbené filmy vychutnať v plnej zvukovej aj vizuálnej kvalite, môžete svoj audiosystém doplniť aj o Ultra HD Blu-ray prehrávač Panasonic DMC-UB300 a Panasonic DMC-UB310. Tieto nové modely si poradia so zvukovými formátmi vo vysokom rozlíšení, predovšetkým však ku špičkového zvuku ponúkajú aj krásny obraz s neuveriteľnou hĺbkou a presným podaním farieb. Navyše, okrem vašej zbierky diskov si môžete pustiť napríklad obľúbený seriál na Netflix v 4K rozlíšení.


Chcete si otestovať svoju audioDNA?

Otestovať

 

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky akcie