Concept CA1030 Perfect Air Smart

Cena:
179,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,58 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Čistička vzduchu Concept CA1030 Perfect Air Smart je ideálnym pomocníkom na vylepšenie kvality vzduchu vo vašej domácnosti a vďaka elegantnému bielemu dizajnu sa pritom dokonale hodí takmer do každého moderného interiéru. Pomáha zmierňovať príznaky alergií, z ovzdušia odstraňuje prach, peľ, roztoče plesne a baktérie. Je vybavená 4-stupňovým filtračným systémom (predfilter, uhlíkový filter, HEPA filter + ionizátor) a zvládne vyčistiť vzduch v priestoroch s rozlohou 30 m2. Na výber ponúka 3 rýchlosti čistenia vzduchu a disponuje časovačom, senzorom prachových častíc a funkciou pripomenutia výmeny filtrov. Čističku môžete ovládať prostredníctvom praktickej mobilnej aplikácie Concept Home alebo pomocou diaľkového ovládača či tlačidiel priamo na zariadení. Dosahuje hlučnosť 30 - 55 dB a príkon 40 W.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Smart čistička vzduchu Philips AC3059/50 Series 3000i sa dokonalé hodí do každého interiéru vďaka svojmu minimalistickému dizajnu. Čistička ponúka 3D cirkuláciu vzduchu pre rýchle a efektívne čistenie. S touto čističkou vzduchu môžu alergici a citlivé osoby konečne lepšie dýchať vďaka mimoriadne vysokej filtrácii baktérií, alergénov roztočov, peľu a mnohých ďalších patogénov. Špičková technológia snímania AeraSense a prepojená aplikácia vám poskytnú informácie o kvalite vzduchu a alergénoch kedykoľvek a kedekoľvek. Oceníte jednoduché ovládanie pomocou dotykového ovládacieho panela. Krúžok náladového svetla slúži ako dodatočný vizuálny ukazovateľ kvality vzduchu v interiéri pomocou 4 farieb od modrej (dobrá kvalita) po červenú (zlá kvalita). Farba: šedá

Základné parametre

 • Maximálna hlučnosť: 70 dB
 • Smart (ovládanie mobilom): Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Concept CA1030 Perfect Air Smart

 • Moderný dizajn
 • Zachytáva častice, alergény, peľ, pachy, plyny (formaldehyd), spóry plesní
 • 4 stupne filtrácie vzduchu (predfilter, uhlíkový filter, HEPA filter + ionizátor)
 • Cirkulácia vzduchu: 200 m3/h
 • Vhodná do miestnosti s veľkosťou až 30 m2
 • Mobilná aplikácia Concept Home
 • 3 rýchlosti čistenia vzduchu
 • Časovač (1, 2, 4 a 8 hodín)
 • Senzor prachových častíc s LED displejom
 • Diaľkový ovládač
 • Držadlá na prenos
 • Funkcia pripomenutia výmeny filtrov
 • Hlučnosť 30-55 dB
 • Farba: biela/čierna
 • Príkon: 40 W

Zbaví vás vírusov a baktérii

Čistička vzduchu Concept CA1030 vám dopomôže k čistejšiemu a zdravšiemu ovzdušiu vo vašej domácnosti. Prostredníctvom efektívneho filtračného systému odstráni zo vzduchu až 99,9 % baktérií, vírusov a alergénov.

Kvalitný a zdravší vzduch

Čistička vzduchu z ovdzušia odstraňuje škodliviny, ktoré v domácnostiach vznikajú alebo tam prenikajú z vonkajšieho prostredia. Odstraňuje z ovzdušia prach, rôzne typy alergénov, baktérie, vírusy, zápach, smog a ďalšie nebezpečné látky, čím pomáha zmierniť príznaky alergií, chronických aj akútnych ochorení dýchacieho ústrojenstva, srdca a ciev. Ponúka 3 rýchlosti čistenia vzduchu a pýši sa výkonom 200 m3/h. Vďaka svojej nízkej váhe ju môžete ľahko prenášať na akékoľvek miesto a so svojím moderným dizajnom poľahky zapadne do každého interiéru. Môže sa pochváliť tichou prevádzkou a je vhodná do miestnosti s veľkosťou až 30 m2. Obsahuje časovač s nastavením až na 8 hodín a je opatrená detskou poistkou.

Filtrácia

Čistička vzduchu je vybavená štvorstupňovou filtráciou, ktorá zachytí znečistené látky a zamedzí ich ďalšiemu šíreniu. Dokáže odstrániť až 99 % škodlivín obsiahnutých vo vzduchu. Každá jednotlivá filtračná vrstva je určená na zachytenie špecifických druhov nečistôt a vzájomnou súčinnosťou je dosiahnuté dokonale čisté ovzdušie vo vašej domácnosti. Vďaka pokročilej technológii si sama postráži aktuálny stav filtrov a upozorní na nutnosť ich výmeny.

 • Prachový filter - zachytí hrubé nečistoty z ovzdušia, ako sú prachové častice, vlasy, srsť, peľ a ďalšie nečistoty

 • Karbónový filter - pohlcuje jedovaté, dusivé a ďalšie zapáchajúce plyny a výpary rôzneho pôvodu, ako napr. formaldehyd (uvoľňuje sa napr. z nových podláh, nábytku alebo stavebného materiálu), benzén alebo cigaretový dym

 • HEPA filter 13 - zachytí častice od veľkosti 0,1 mikrometra s účinnosťou 99,9 % (prach, peľ, dym, baktérie, vírusy, alergény, spóry plesní a pod.)

 • Ionizátor - zvyšuje množstvo záporne nabitých iónov vo vzduchu, ktoré zlepšujú celkovú kvalitu ovzdušia a majú pozitívny vplyv na kvalitu dýchania, ľudskú psychiku, sústredenosť, výkonnosť a pomáhajú proti bolestiam hlavy. Zároveň pohlcuje kladne nabité častice prachu, vírusov, baktérií a odstraňuje cigaretový dym.

Senzor kvality ovzdušia

Čistička je vybavená citlivým senzorom znečistenia, vďaka ktorému v reálnom čase vidíte mieru poletavého prachu (PM2,5) v miestnosti. Po spustení pracuje v plne automatizovanom režime, sama si načíta aktuálny stav a podľa zistených hodnôt nastaví optimálnu rýchlosť čistenia. Presná hodnota sa zobrazí na prehľadnom LED displeji.

Aplikácia Concept Home

Pomocou mobilnej aplikácie Concept Home môžete mať svoju čističku ako aj kvalitu ovzdušia vo vašej domácnosti pod kontrolou nech ste kdekoľvek. Aplikácia je dostupná pro iOS a Android a umožní vám na diaľku spustiť či vypnúť vaše zariadenie, upraviť rýchlosť čistenia, zistiť stav filtrov alebo skontrolovať stav ovzdušia v miestnosti, kde je práve umiestnená. Čističku možno ovládať aj pomocou diaľkového ovládača či tlačidlami priamo na displeji.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 57 dB
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Concept
iSmart: Áno
Vzduchový výkon: 200 m3/hod.
Nočný režim: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: mix farieb
Šírka: 32,5 cm
Výška: 51 cm
Hĺbka: 17,2 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 57 dB

Funkcie

Časovač: Áno
Ionizátor: Áno
Funkcia zvlhčovania: Nie
Regulácia výkonu: Áno
UV svetlo: Nie

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Áno

Energetické údaje

Príkon: 43 W

Ďalšie parametre

Display: LED
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Automatický režim: Áno
Senzor kvality ovzdušia: Áno
Filter: HEPA filter, Uhlíkový filter, Predfilter

Ostatné

Kód produktu: CA1030

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore