Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Granitový drez s odkvapom Concept DG05C45DG v tmavo-sivom farebnom prevedení zaujme svojím vzhľadom, kvalitným spracovaním, vysokou odolnosťou a ľahkou údržbou. Vyrobený je z kvalitného granitu, ktorý obsahuje 80% drvenej žulovej a kremičitej zmesi, a 20% živicového spojiva s farbivom. Vybavený je moderným tlačidlom PUSH-IN Button, vďaka ktorému napustíte alebo vypustíte vodu. Kuchynský drez s odkvapom je vhodný na dosku s minimálnou širkou skrinky 45 cm. Drez má navyše obojstranné využitie. Disponuje sitkovým ventilom 3 1/2" s prepadom a sifónom s odbočkou na umývačku riadu. Súčasťou sú aj kovové súčiastky na uchytenie drezu.

Štýlový dizajn 

Granitový kuchynský drez s odkvapom je súčasťou dizajnovej rady CUBIS, ktorý spája moderené hranaté línie, vďaka čomu vznikne nadčasový a elegantný dizajn. Na prvý pohľad zaujme atraktívnym vzhľadom, kvalitným spracovaním a vysokou odolnosťou. Skvelo zapadne do každej kuchyne a spolu s batériami Concept (potrebné dokúpiť) tvoria dokonalý celok.  

Kvalitné granitové spracovanie

Kuchynský drez Concept DG05C45DG je vyrobený z kvalitného a pevného materiálu- granitu. Obsahuje 80% drvenej žulovej a kremičitej zmesi, a 20% živicového spojiva s farbivom. Povrch z prírodného materiálu je moderný a nadčasový, no hlavne vyniká skvelou odolnosťou proti mechanickému a chemickému poškodeniu. Odolá vysokým teplotám (krátkodobo až do 280°C), UV žiareniu, vzniku škvŕn a ľahko sa udržiava. Silné a pevné steny neprenášajú vibrácie, vďaka čomu drezy nerezonujú. 

Tlačidlo PUSH-IN Button 

Drezy značky Concept disponujú tlačidlom PUSH-IN Button, ktorý vám poskytne komfortný a hygienický spôsob ovládania. K otvoreniu a uzatvoreniu výpuste stačí stlačiť tlačidlo, ktoré sa nachádza na odkvapkavacej ploche. Výhodou je že dokonale splynie s drezom a nijak nenarušuje celkový vzhľad. 

Rýchla a jednoduchá montáž 

Hranatý kuchynský drez s odkvapom je ideálny na dosku s minimálnou šírkou 45 cm. Disponuje tiež sitkovým ventilom 3 1/2" s prepadom a sifónom s odbočkou na umývačku riadu. Výhodou je že má predvŕtané otvory, čo vám jednoznačne ulahčí montáž drezu. V balení sa tiež nachádzajú kovové súčiastky pre upevnenie drezu k pracovnej doske. Drez navyše poskytne flexibilné využitie, kde si môžete umiestniť odkladaciu plochu podľa seba, či úž na pravú alebo ľavú stranu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Materiál Granit

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept DG05C45DG drez tmavo-sivý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené