Concept MNV2345


Maximálna hlučnosť: 49 dB, Počet programov: 5, Počet súprav riadu: 9, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 359,00 €

7,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu Concept MNV2345 v nerezovom prevedení so šírkou 45 cm umyje naraz 9 súprav riadu. Na jeden cyklus spotrebuje 9 litrov vody a vybrať si môžete z 5 programov: Intensive, Normal, ECO, 90 minútový, Rapid. Má systém AquaStop, dávkovač Slide, možnosť polovičnej náplne, detskú poistku, indikátor nedostatku soli a leštidla aj odložený štart. Max. hlučnosť pri umývaní je 49 dB. Rozmery (VxŠxH): 81,5 x 44,8 x 57 cm.

Concept MNV2345

Plne integrovaná umývačka riadu Concept MNV2345 zaistí nielen efektívne a bezpečné umývanie, ale i nerušenú atmosféru bez nepríjemných zvukov. Najnovšie použité technológie zaisťujú veľmi nízku úroveň hluku pri umývaní.  Hlučnosť dosahuje maximálne 49 dB. So šírkou 45 cm na jeden umývací cyklus dokáže umyť 9 obedových súprav riadu pri nízkej spotrebe vody, ktorá je iba 9 litrov na cyklus.

Funkcie a umývacie programy

  • Funkcie: odloženie štartu o 3-6-9 hodín, polovičná náplň, detský zámok

  • 5 umývacích programov: Intenzívne umývanie, Program Eco, Program Normal, Program 90', Krátky program Rapid 

  • Vnútro umývačky obsahuje: horný kôš s nastaviteľnou výškou, etažér, dolný kôš a kôš na príbory

Dávkovač typu Slide

Poznáte to, naplnili ste umývačku, zapli a výsledok po doumývaní nebol dokonalý ako by ste čakali. Zabudli ste, že pred výklopným dávkovačom musíte nechať miesto, aby sa tableta vyklopila do priestoru umývačky. S moderným dávkovačom typu Slide už tento problém riešiť nemusíte. Pri štarte umývania sa dávkovač otvorí do strany a po ukončení umývacieho programu vás prekvapí dokonalý výsledok.

Umývanie polovičnej náplne

Už viac nemusíte čakať, kým sa naplní celá umývačka. Čas aj peniaze pomôže ušetriť možnosť nastavenia umývania polovičnej náplne. Toto nastavenie šetrí vodu a zároveň aj energiu. Program polovičná náplň umožňuje naplnenie len samostatného horného alebo dolného koša. Umývačka vás taktiež upozorní na nedostatok soli alebo leštidla.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 49 dB
Počet programov 5
Počet súprav riadu 9
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept MNV2345

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené