Concept PO2030 Perfect Skin


Vodotesný: Nie, Peeling: Nie, Lifting: Nie, Typ pleti: všetky typy pleti,


Cena 59,90 €

1,20 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Ultrazvuková špachtľa Concept PO2030 Perfect Skin odstraňuje odumreté kožné bunky a dôkladne čistí pleť pomocou ultrazvukových vibrácii. Zároveň zlepšuje vstrebatelnosť kozmetických prípravkov a zjemňuje pokožku tváre. V ponuke má 2 režimy: čistenie pleti a zapracovanie pleťových prípravkov. Vďaka funkcii automatického vypnutia po 5 minútach vám postráži optimálnu dobu potrebnú pre čistenie pleti alebo zapracovanie krému. Špachtľa je vybavená kvalitnou Li-Ion batériou s dobíjaním pomocou USB kábla. Farba: perleťovo biela + rosegold.

 

Ultrazvuková špachtľa Concept PO2030 Perfect Skin

  • Odstraňuje odumreté kožné bunky a dôkladne čistí pleť pomocou ultrazvukových vibrácii
  • Zlepšuje vstrebatelnosť kozmetických prípravkov a zjemňuje pokožku tváre
  • 2 režimy: čistenie pleti, zapracovanie pleťových prípravkov
  • Svetelný indikátor
  • USB nabíjanie
  • Automatické vypnutie po piatich minútach
  • Li-Ion batéria
  • Doba nabíjania: 3 h
  • Puzdro a vrecko na uskladnenie
  • Farba: perleťovo biela + rosegold

Starostlivosť, ktorá sa postará o veľké výsledky

Ultrazvuková špachtľa Concept PO2030 Perfect Skin je malá kozmetická pomôcka, s ktorou dosiahnete veľké výsledky. Efektívne odstráni odumreté kožné bunky a vďaka ultrazvukovým vibráciám pleť hĺbkovo vyčistí. Je vhodná pre všetky typy pleti a vyplatí sa používať v každom veku. Pomáha s bojom proti akné a predchádza vzniku prvých vrások. Pravidelným používaním zlepšuje kvalitu pleti a posilní jej pružnosť. Doprajte si každý deň profesionálnu starostlivosť ako zo salónu.

Hladšia, svieža a zdravšia pleť

Ultrazvuková špachtľa dokáže odstrániť odumreté kožné bunky, nečistoty aj zvyšky make-upu. Počas režimu čistenia začne aplikačná hlavica vibrovať a rozsvieti sa zelená kontrolka. Používajte na odlíčenú, vlhkú tvár a prístroj držte tak, aby hlavica smerovala hore. Pleť udržujte vlhkú a jemne prechádzajte po tvári. Ultrazvukové vibrácie prispievajú k efektívnemu odstráneniu prebytočného kožného mazu, ktorý býva príčinou vzniku akné a čiernych bodiek. Výsledkom bude hladšia, svieža a zdravšia pleť.

Príjemne zjemnená, rozjasnená a krásne pružná pleť

Na vyčistenú tvár naneste váš obľúbený pleťový krém alebo sérum. Zapnite prístroj tak, aby svietila žltá kontrolka, a hlavicou smerujúcou dolu jemne prechádzajte po tvári. Vďaka prerušovaným vibráciám docielite účinné zapracovanie pleťových prípravkov, čím zvýšite ich účinnosť. Vaše pleť bude príjemne zjemnená, rozjasnená a krásne pružná.

Optimálny čas používania

Vďaka funkcii automatického vypnutia sa kozmetická špachtľa PO2030 po 5 minútach prevádzky automaticky vypne. Postráži vám teda optimálnu dobu potrebnú pre čistenie pleti alebo zapracovanie krému a zároveň bráni pred nechceným vybitím. Pokiaľ počas práce prepnete na iný režim, časovač zaháji nové odpočítavanie.

Príjemná manipulácia

Ultrazvuková špachtľa PO2030 je ľahká, perfektne padne do ruky a vďaka bezdrôtovému riešeniu ponúka pohodlné ovládanie. Integrovaná Li-Ion batéria sa dobíja pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia. Plné dobitie trvá len 3 h. Nechýba ani praktické puzdro a vrecko pre hygienické uloženie.

Luxusný dizajn

Kozmetická ultrazvuková špachtľa PO2030 je spracovaná v luxusnom bielom prevedení, ktoré je doplnené o elegantné prvky vo farbe rosegold. Je súčasťou dizajnovo zladenej rady Perfect Skin zahrňajúcej najvyššie modely pre starostlivosť o vašu pleť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vodotesný Nie
Peeling Nie
Lifting Nie
Typ pleti všetky typy pleti

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept PO2030 Perfect Skin

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené