Concept RK3301


Materiál: Nerez, Zvuková signalizácia: Nie, Príkon: 2200 W, Nastaviteľná teplota: Áno, Objem: 1500 ml,


Cena 64,90 €

1,30 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Digitálna rýchlovarná kanvica Concept RK3301 z nerezovej ocele disponuje objemom 1,5 L a maximálnym príkonom až 2 200 W. Vďaka možnosti regulácie teploty vody bude váš nápoj vždy dokonale pripravený pre vás i vašich blízkych. Kanvica je taktiež vybavená funkciou KEEP WARM udržania teploty a nastaviteľným časovačom. Automatické vypnutie, ochrana pred prehriatím a automatické otváranie veka zabezpečujú bezpečnú a pohodlnú prevádzku zariadenia.

Concept RK3301 

  • Digitálna rýchlovarná kanvica 
  • Regulácia teploty: 45/60/70/85/90/95/100 °C
  • Funkcia KEEP WARM pre udržanie teploty
  • Cool Touch povrch
  • Objem: 1,5 L 
  • Otočný 360° stredový konektor
  • Uskladnenie sieťového kábla v podstavci
  • Automatické vypnutie pri použití prístroja bez vody a pri dosiahnutí bodu varu
  • Príkon: 1850-2200 W

Neprehliadnuteľný dizajn

Kanvica Concept RK3301 si svojím minimalistickým dizajnom nájde miesto v každej domácnosti. Jej dizajn pozostáva z čierneho matného tela, ktoré je doplnené rukoväťou v dizajne dreva. Vďaka naozaj veľkému objemu až 1,5 L dokážete až 6 šálok horúceho nápoja pre vás, ale i vašich blízkych. 

Vlastné nastavenie teploty

Kanvica Concept RK3301 disponuje nastaviteľnou termoreguláciou vody v rozmedzí od 45°C do bodu varu. Taktiež je zariadenie vybavené funkciou Keep Warm, ktorá udrží už ohriatu vodu na požadovanej teplote až pokiaľ ju znova nevyužijete.

 

Jednoduché požitie

Kanvicu Concept RK3301 otvoríte jednoducho stlačením tlačidla pre otvorenie veka a následne ju veľkým plniacim otvorom pohodlne naplneníte vodou. Špeciálne navrhnuté hladké dno so skrytým vyhrievacím telesom zabraňujú nežiadúcemu udržiavaniu nečistôt ako je vodný kameň. Po skončení užívania kanvice, jednoducho uložíte napájací kábel do plne otočného podstavca s priestorom pre uschovanie

Dvojnásobná bezpečnosť 

Kanvica Concept RK3301 je vybavená dvojnásobným bezpečnostným systémom, ktorý ponúka automatické vypnutie po dosiahnutí bodu varu a taktiež vypnutie pri nepatrnom zapnutí kanvice bez dostatku vody. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Materiál Nerez
Zvuková signalizácia Nie
Príkon 2200 W
Nastaviteľná teplota Áno
Objem 1500 ml

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept RK3301

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené