Concept SM3365

Zobraziť


Objem: 0.6 L, Počet rýchlostí: 1, Príkon: 300 W,


Cena 29,99 €

0,60 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Concept SM3365 smoothie mixér je poháňaný kvalitným elektromotorom s príkonom 300 W. Pomôže vám pripraviť zdravý koktejl z ovocia a zeleniny, či ľadovú kávu. Nápoj jednoducho mixujete v nádobe, z ktorej môžete okamžite konzumovať. Set obsahuje mixér + 3 mixovacie nádoby: 2x 600 ml a 1x 400 ml. . Nádoby sú vyrobené z tritánu - BPA free. Oceníte ľahkú údržbu a čistenie a to vďaka vyberateľnej nožovej časti.

Concept SM3365

Smoothie mixér Concept SM3365 umožňuje pripraviť rôzne recepty, ako napríklad krémové smoothies, mixované nápoje, polievky, studené omáčky či koktaily… Mixér dosahuje skvelé výsledky vďaka výkonnému motoru s výkonom 300 W.Výsledkom je dokonale rozmixované smoothie. Je vybavený aj ochranou proti zapnutiu bez nasadenej nádoby. Hlučnosť tohto mixéra neprekročí hodnotu 80 dB. 

Praktické používanie

Okrem základného tela mixéra tak v balení nájdete aj mixovaciie nádoby s kvalitným ostrím, ktorú po skončení mixovania zložíte, vymeníte viečko a razom sa z nej stane fľaša na pitie. Mixér sa ľahko používa a jednoducho ovláda. Je vybavený aj ochranou proti zapnutiu bez nasadenej nádoby. Mixér je vybavený v spodnej časti protišmykovými nožičkami.

Nádoby

3 x tritanové fľaše 2x 600 ml a 1 x 400 ml - BPA free, sú vysoko odolné proti poškriabaniu, prasknutiu alebo rozbitiu. Veko je naviac vybavené pútkom a špeciálnym dvojitým tesnením. Nemusíte mať strach, že by sa smoothie vylialo.  Naviac sa z fľaše perfektne pije napríklad počas chôdze, ale aj pohodlne zapadne do držiaka nápojov v aute.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem 0.6 L
Počet rýchlostí 1
Príkon 300 W

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Concept SM3365

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Matúš

27. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • 3 ks nádobky na smoothie nápoje
  • kvalita
  • pekný design
  • trochu slabší výkon

jednoduchá príprava super nápojov, vhodné aj na prípravu detských pokrmov