Concept VP4353 Wet and Dry Riser Extension


Hmotnosť: 1080 g, Doba nabíjania: 4 hod., Indikácia stavu nabitia: Áno, Objem: 0.5 L, Umývateľný filter: Nie, Prevádzková doba: 22 min., Mokré vysávanie: Áno,


Cena 57,90 €

Zľava 23 % z pôvodnej ceny: 75,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,16 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Ručný vysávač Concept VP4353 Wet and Dry Riser Extension je skvelým pomocníkom pri vysávaní drobných nečistôt, ale aj tekutín. Nádoba na prach a nečistoty s objemom 0,5 l umožňuje rýchlu a jednoduchú údržbu. Vysávač Concept VP4353 je vybavený výkonnou Li-Ion batériou 18,5 V s kapacitou 2200 mAh, ktorá umožňuje až 22 minút prevádzky na 1 nabitie. V balení sa nachádza rôzne príslušenstvo, ako je PET kefa, podlahová hubica, predlžovacia trubica (2 ks), flexibilná hadica CAR, štrbinová hubica, nástavec na vysávanie tekutín a hubica s kefou.

Concept VP4353 Wet and Dry Riser Extension

  • Ručný vysávač
  • Doba vysávania: až 22 min
  • Vysávanie tekutín
  • Objem prachovej nádoby: 0,5 l
  • HEPA filter 13
  • Indikácia stavu batérie
  • Obsah balenia: PET kefa, podlahová hubica, predlžovacia trubica (2 ks), flexibilná hadica CAR, štrbinová hubica, nástavec na vysávanie tekutín, hubica s kefou, redukcia, nabíjacia stanica, adaptér
  • Príkon: 110 W

Univerzálny pomocník - suché i mokré vysávanie

Pomocou ručného vysávača Concept VP4353 Wet and Dry Riser Extension zvládnete upratovanie rýchlo a efektívne. Hneď po spustení zariadenia vás ohromí jeho extrémny sací výkon a moderný dizajn. Vďaka všestrannému príslušenstvu na drobné upratovanie v domácnosti alebo i v aute je skvelým pomocníkom do domácností, pretože je vybavený gumovými stierkami, s ktorými pohodlne vysajete aj mokré nečistoty.

Nepretržitých 22 minút upratovania

Vysávač Concept VP4353 Wet and Dry Riser Extension je vybavený Li-Ion batériou 18,5 V s kapacitou 2200 mAh, ktorá zabezpečuje až 22 minút nepretržitého upratovania, a to len na jedno nabitie. Navyše sa tento druh batérie vyznačuje vysokým výkonom a dlhou životnosťou

Predlžovacia trubica

Ručný vysávač Concept VP4353 Wet and Dry Riser Extension je možné doplniť o predlžovaciu trubicu, čo z neho hneď po nasadení robí praktický tyčový vysávač, pomocou ktorého pohodlne vysajete drobné nečistoty na podlahe, bez nutnosti vyťahovať klasický vysávač.

PET kefa 

V balení sa nachádza nástavec na srsť domácich miláčikov, pomocou ktorého vyčešete a zároveň vysajete prebytočné chlpy bez zbytočných starostí. Konštrukcia kefy navyše pôsobí stimulačne na funkciu kože.

CAR flexibilná hadica

Upratovanie auta a ťažko dostupných miestach nebolo nikdy lahšie, pretože po pripnutí flexibilnej hadice CAR na ručný vysávač Concept VP4353 Wet and Dry Riser Extension sa vďaka jej dĺžke a ohybnosti dostanete do každého záhybu.

Štrbinová hubica a hubica s kefkou

Ručný vysávač Concept VP4353 Wet and Dry Riser Extension je možné doplniť o štrbinovú hubicu, s ktorou vysajete prach z ťažko dostupných miest mihnutím oka. Hubica s kefkou slúži na šetrné odstránenie prachu z rôznych miest vo vašej domácnosti. 

Jednoduchá údržba

Udržba ručného vysávaču Concept VP4353 Wet and Dry Riser Extension je tak jednoduchá, že vám stačí stlačiť tlačidlo na oddelenie zbernej nádoby na prach a nečistoty, vyprázdniť ju o opäť nasadiť späť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 1080 g
Doba nabíjania 4 hod.
Indikácia stavu nabitia Áno
Objem 0.5 L
Umývateľný filter Nie
Prevádzková doba 22 min.
Mokré vysávanie Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept VP4353 Wet and Dry Riser Extension

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené