Connect It CI-501 - Podložka pod myš

  • Zľava 16 %

Ergonomické prevedenie: Áno, Typ podložky: silikónová


Cena 9,99 €

Zľava 16 % z pôvodnej ceny: 11,90 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,20 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Podložka pod myš CONNECT IT CI-501 má ergonomický tvar s mäkkým vankúšikom z pamäťovej peny, o ktorý sa opiera vaše zápästie. Podložka má gumový podklad, ktorý zabezpečuje jej výbornú stabilitu na pracovnom stole. Je potiahnutá tkaninou, ktorá je pevná a dá sa jednoducho čistiť. Podložka pod myš je určená pre pravákov aj ľavákov. Farba čierna.

Základná výbava pre myš a vašu ruku

Podložka pod myš je základnou súčasťou pri práci s myšou. Umožňuje lepší sklz myši po kvalitnom materiále, presnosť bez preskakovania a tiež ochranu stola. Podložka pod myš však môže ponúknuť ešte viac, ak disponuje ergonomickou opierkou z pamäťovej peny.

Praktickosť a pohodlnosť

Podložka pod myš CONNECT IT CI-501 je určená pre pravákov aj ľavákov, obom padne podložka presne na mieru. Mäkký vankúšik bude pohodlne podopierať vaše zápästie, takže nebude dochádzať k jeho prepínaniu a následným bolestiam a zdravotným problémom, ako je napríklad syndróm karpálneho tunela.

For health - pre vaše zdravie

Produkty FOR HEALTH sú odborníkmi vytvorené za účelom zdravšej práce na počítači. Ich používaním znížite záťaž na telo, ktorú celodenné sedenie pri počítači spôsobuje, a obmedzíte zdravotné problémy, ktoré by mohli vzniknúť, ak si nevytvoríte kvalitné a ergonomické prostredie pre dlhodobú prácu pri počítači.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Ergonomické prevedenie Áno
Typ podložky silikónová

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Connect It CI-501 - Podložka pod myš

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené