Creative T100

  • Doprava zadarmo

Celkový výkon: 40 W, Bezdrôtové: Áno, Typ sústavy: 2.0, Aktívny: Áno, Výkon sústavy minimálne: 40 W,


Cena 119,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Popis produktu

Kompaktné Hi-Fi 2.0 stolné reproduktory Creative T100 sa vyznačujú elegantným minimalistickým dizajnom pre stolné počítače a notebooky. 2,75” meniče s výstupným výkonom 2x 20W RMS sprostredkujú podmanivý zvuk s frekvenčným rozsahom 50 Hz - 20 kHz. Vo výbave nechýba technológia BasXPort pre reprodukciu sýtych, hlbokých basov a bezdrôtové diaľkové ovládanie s prednastavenými ekvalizérmi. Reproduktory pripojíte k zariadeniam bezdrôtovo prostredníctvom technológie Bluetooth 5.0, pričom disponujú tiež klasickým 3,5 mm AUX vstupom, optickým vstupom a USB portom pre pripojenie flash disku.

Moderný dizajn

PC reproduktory 2.0 Creative T100 sa pýšia elegantným minimalistickým dizajnom v čiernej farbe, ktorý dokonale doplní váš pracovný priestor. V balení sa nachádza taktiež diaľkové ovládanie s prednastavenými ekvalizérmi a nastaviteľnými basmi a výškami.

Kvalitný zvuk

Podmanivý krištáľovo čistý zvuk vám sprostredkujú 2,75″ meniče so vstavaným digitálnym zosilňovačom, ktoré poskytnú výkon 2x 20W RMS (max. až 80 W). Technológia BasXPort sa postará o hlbšie basy a to aj bez nutnosti použitia subwooferu. Tak sa stane počúvanie obľúbenej hudby, sledovanie filmov, či hranie hier jedinečným zážitkom.

Možnosti pripojenia

Creative T100 disponuje širokou škálou možností konektivity. Bezdrôtové pripojenie umožní technológia Bluetooth 5.0 s dosahom až 10 metrov. Spoľahlivé káblové pripojenie zabezpečí 3,5 mm AUX vstup a optický vstup. Súčasťou je tiež USB port určený pre pripojenie USB pamäťových zariadení s formátom FAT32 a kapacitou až do 32 GB.

Obsah balenia: PC reproduktory Creative T100, napájací adaptér 18V 2A (dĺžka kábla: 1,5m), 3,5 mm kábel s dĺžkou 1,5m, diaľkové ovládanie, stručná úvodná príručka, letáky s informáciami o záruke

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový výkon 40 W
Bezdrôtové Áno
Typ sústavy 2.0
Aktívny Áno
Výkon sústavy minimálne 40 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Creative T100

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené