De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R červená


Rýchlovarná kanvica, Objem: 1700 ml, Materiál: Nerez, Príkon: 2000 W, Automatické vypnutie, Ochrana proti vyvar. vody, Ochrania proti prehriatiu. Viac info

Farba


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Rýchlovarná kanvica De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R s matným povrchom v červenej farbe s nerezovými detailami. Vybavená je 3-násobnou bezpečnostnou ochranou, 1,7 l objemom a odnímateľným filtrom.

De'Longhi  Icona Capitals KBOC 2001.R

  • Unikátny lesklý nerezový povrch
  • 3-stupňová bezpečnostná ochrana
  • 360 ° otočná základňa pre jednoduché použitie
  • Odnímateľný a umývateľný filter proti vodnému kameňu
  • Skryté výhrevné teleso
  • Dostupné vo viacerých farebných variaciach
  • Objem 1,7 l
  • Príkon 2 000 W

Rýchlovarná kanvica De'Longhi  Icona Capitals KBOC 2001.R je autentická, štýlová a elegantná. Je vyrobená z nerezovej ocele s chrómovanými a matnými detailmi. Raňajková kolekcia De'Longhi Icona Capitals prináša nadčasový a elegantný dizajn s nádychom talianskeho štýlu v žiarivej farbe.

Dizajn je nadčasový

Rýchlovarná kanvica zaujme exkluzívnym nerezovým povrchom a farebným prevedením, čím sa skvele hodí do každej kuchyne. Ďalšou výhodou je dizajnové spracovanie a veľmi rýchly ohrev vody. Kanvica má vykurovacie teleso ukryté a má vyberateľný umývateľný filter.

Používa sa ľahko

To, že má základňa možnosť otáčania 360°, robí používanie rýchlovarnej kanvice skutočne pohodlným. Otočná základňa a stočený napájací kábel v nej zaisťujú plné pohodlie a slobodu pri používaní.

Praktický indikátor hladiny vody

Zaujímavo integrovaný ukazovateľ hladiny vody dovolí mať množstvo vody v kanvici plne pod kontrolou. Rýchlovarná kanvica ďalej disponuje svetelnou kontrolkou, ktorá signalizuje zapnutie kanvice, a jej používanie je veľmi intuitívne.

Údržba je jednoduchá

Vyberateľný filter proti vodnému kameňu je umývateľný, čo uľahčuje čistenie kanvice a prispieva k lepšej kvalite vody. Tento filter zaistí výborné horúce nápoje v ich plnej chuti a najlepšej kvalite.

Bezpečie je základ

Rýchlovarná kanvica má 3-stupňový bezpečnostný systém, ktorý ju chráni pred spustením bez vody. Kanvica sa automaticky vypne buď po prevarení vody, alebo po jej zložení zo základne.  To všetko zaistí bezpečné a pohodlné používanie kanvice. Kanvica je navyše vybavená skrytým vykurovacím telesom, ktoré zvyšuje vykurovaciu plochu a bezpečnosť pri používaní. Izolácia vykurovacieho telesa odstraňuje problém s usadzovaním vodného kameňa, a celkovo tak uľahčuje udržiavanie kanvice v čistote.

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Materiál nerez
Zvuková signalizácia Nie
Príkon 2000 W
Nastaviteľná teplota Nie
Objem 1700 ml

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R červená

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami