Dell UltraSharp UP2716DA čierny

  • Doprava zadarmo

Uhlopriečka ("): 27 ", Rozlíšenie displeja (px): 2560x1440, Zobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60, Vstavané reproduktory: Nie, Integrovaný TV tuner: Nie, Zobrazovacia technológia: IPS,


Cena 679,00 €

13,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Monitor Dell UltraSharp UP2716DA v čierno-striebornom prevedení sa postará o kvalitný obraz v rozlíšení 2560 x 1440 px v pomere strán 16:9. Antireflexný LCD panel s LED podsvietením využíva zobrazovaciu technológiu IPS. 27-palcová obrazovka sa vyznačuje obnovovacou frekvenciou 60 Hz. Jej kontrastný pomer tvorí 1000:1, jas 350 cd/m2 a podporuje zobrazenie 1070 M farieb. Vo výbave má technológiu Flicer Free. Pre pripojenie ponúka rozhrania HDMI a USB 3.0. Pivot, nastavenie výšky a otáčanie umožnia prispôsobiť monitor vašim požiadavkám.

Plynulý a živý vizuál

Zažite vysokokvalitný vizuál s pôsobivo rýchlou dobou odozvy . Znížená odchýlka v prechodnom čase znamená, že pohyblivé obrázky vo vašich filmoch alebo videohrách budú plynulé a pôsobivé. Na tomto monitore, ktorý má obnovovaciu frekvenciu až 60 Hz, môžete hrať bez trhania. Vychutnajte si ostrý obraz a živé farby s čistotou 2560 x 1440 px.

Pripojte sa bez námahy

Plynulé prepínanie medzi prácou a hraním s vylepšenými duálnymi portami pripojenia HDMI a USB. Vďaka týmto vstavaným portom môžete mať svoje základné vybavenie - napríklad hernú konzolu a notebook - vždy pripojené a pripravené na použitie.

Nadčasový dizajn

  • Čistý výhľad - Pohodlné sledovanie je vaše s vysokým kontrastným pomerom a 27-palcovou matnou obrazovkou, ktorá minimalizuje odraz od vnútorného osvetlenia.
  • Elegantný a štíhly  -  Vylepšené tenké rámčeky, čierna povrchová úprava a robustný stojan kombinujú moderný vzhľad, ktorý sa hodí do každej domácnosti alebo domácej kancelárie.
  • Ľahké prispôsobenie - Vďaka ľahko prístupným tlačidlám na spodnom paneli môžete vyladiť farby, jas a kontrast na obrazovke pre správne zobrazenie.
  • Pohodlný pre zrak - Zvýšte pohodlie sledovania minimalizáciou modrého svetla s funkciou Dell Comfort View a potlačte rušivé vplyvy pomocou obrazovky bez blikania a antireflexnej úpravy. Vo výbave má aj možnosť nastavenia sklonu, výšky a otáčania obrazovky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 27 "
Rozlíšenie displeja (px) 2560x1440
Zobraz.frekv. obrazovky (HZ) 60
Vstavané reproduktory Nie
Integrovaný TV tuner Nie
Zobrazovacia technológia IPS

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Dell UltraSharp UP2716DA čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené