Delonghi Icona Capitals KBOC 2001.Y žltá


Rýchlovarná kanvica, Objem: 1700 ml, Materiál: kov, Príkon: 2000 W, Automatické vypnutie, Ochrania proti prehriatiu, Podsvietenie. Viac info

Farba


Cena 69,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

90% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Rýchlovarná kanvica Delonghi Icona Capitals KBOC 2001.Y má nevšedný matný povrch v žltej farbe s nerezovými detailami. Objem kanvice Delonghi KBOC 2001.Y je 1,7 l. Delonghi KBOC 2001.Y je vybavená 3 násobnou bezpečnostnou ochranou: automatické vypnutie po odobratí kanvice zo základne, vypnutie po prehriatí a automatické vypnutie po dosiahnutí bodu varu. O nevšedný dizajn Delonghi KBOC 2001.Y je postarané neónovým podsvietením kontrolky vypnutia. Spojenie unikátnosti a jednoduchosti predstavuje rýchlovarná kanvica Delonghi KBOC 2001.Y.

De'Longhi  Icona Capitals KBOC 2001.Y

 • Unikátny lesklý nerezový povrch
 • 3-stupňová bezpečnostná ochrana
 • 360 ° otočná základňa pre jednoduché použitie
 • Odnímateľný a umývateľný filter proti vodnému kameňu
 • Skryté výhrevné teleso
 • Dostupné vo viacerých farebných variaciach
 • Objem 1,7 l
 • Príkon 2 000 W

Rýchlovarná kanvica De'Longhi  Icona Capitals KBOC 2001.Y je autentická, štýlová a elegantná. Je vyrobená z nerezovej ocele s chrómovanými a matnými detailmi. Raňajková kolekcia De'Longhi Icona Capitals prináša nadčasový a elegantný dizajn s nádychom talianskeho štýlu v žiarivej farbe.

Dizajn je nadčasový

Rýchlovarná kanvica zaujme exkluzívnym nerezovým povrchom a farebným prevedením, čím sa skvele hodí do každej kuchyne. Ďalšou výhodou je dizajnové spracovanie a veľmi rýchly ohrev vody. Kanvica má vykurovacie teleso ukryté a má vyberateľný umývateľný filter.

Používa sa ľahko

To, že má základňa možnosť otáčania 360°, robí používanie rýchlovarnej kanvice skutočne pohodlným. Otočná základňa a stočený napájací kábel v nej zaisťujú plné pohodlie a slobodu pri používaní.

Praktický indikátor hladiny vody

Zaujímavo integrovaný ukazovateľ hladiny vody dovolí mať množstvo vody v kanvici plne pod kontrolou. Rýchlovarná kanvica ďalej disponuje svetelnou kontrolkou, ktorá signalizuje zapnutie kanvice, a jej používanie je veľmi intuitívne.

Údržba je jednoduchá

Vyberateľný filter proti vodnému kameňu je umývateľný, čo uľahčuje čistenie kanvice a prispieva k lepšej kvalite vody. Tento filter zaistí výborné horúce nápoje v ich plnej chuti a najlepšej kvalite.

Bezpečie je základ

Rýchlovarná kanvica má 3-stupňový bezpečnostný systém, ktorý ju chráni pred spustením bez vody. Kanvica sa automaticky vypne buď po prevarení vody, alebo po jej zložení zo základne.  To všetko zaistí bezpečné a pohodlné používanie kanvice. Kanvica je navyše vybavená skrytým vykurovacím telesom, ktoré zvyšuje vykurovaciu plochu a bezpečnosť pri používaní. Izolácia vykurovacieho telesa odstraňuje problém s usadzovaním vodného kameňa, a celkovo tak uľahčuje udržiavanie kanvice v čistote.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Materiál kov
Zvuková signalizácia Nie
Príkon 2000 W
Nastaviteľná teplota Nie
Objem 1700 ml

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Delonghi Icona Capitals KBOC 2001.Y žltá

100% Kvalita
Vynikajúca

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Michaela

9. 10. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • Farba
 • Kvalita
 • Dizajn
 • Vrchnák neni súčasťou kanvice
 • Vrchnák ide ťažšie otvoriť

Vladimír

4. 4. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca