Delonghi KBJ 2001.W


Rýchlovarná kanvica, Objem: 1700 ml, Materiál: plast, Príkon: 2000 W, Automatické vypnutie, Ochrania proti prehriatiu, Podsvietenie. Viac info


Cena 56,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,14 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Dizajnová rýchlovarná kanvica Delonghi KBJ 2001.W má objem 1,7 l s ukazovateľom hladiny vody. S jej plastovým 3D dizajnom bude kanvica Delonghi KBJ 2001.W tvoriť moderný kuchynský doplnok. O bezpečnosť je postarané v trojnásobnej ochrane: automatické vypnutie pri odobratí konvice zo základne, vypnutie pri prehriatí, automatické vypnutie po dosiahnutí bodu varu. Kanvica Delonghi KBJ 2001.W vám taktiež umožňuje odnímať a umývať filter častíc. Varte vodu na čaj alebo na kávu moderne s kanvicou Delonghi KBJ 2001.W!

Delonghi KBJ 2001.W

  • Povrchová úprava z kvalitného plastu
  • 3-stupňová bezpečnostná ochrana
  • Ukazovateľ hladiny vody
  • 360°otočná základňa pre jednoduché použitie
  • Odnímateľný a umývateľný filter proti vodnému kameňu
  • Dostupné vo viacerých farebných variáciách
  • Objem 1,7 litrov
  • Príkon 2 000 W

Rýchlovarná kanvica De'Longhi Brillante KBJ 2001.W prichádza s dokonalou kombináciou talianskeho dizajnu a perfektného výkonu. Tvorí ju kvalitné plastové telo s pochrómovanými detailmi. Raňajková kolekcia De'Longhi Brillante je umeleckým dielom, ktoré oživí kuchynskú linku.

Dizajn, ktorý neomrzí

Rýchlovarná kanvica Delonghi KBJ 2001.W už na prvý pohľad pritiahne pozornosť svojím jedinečným prevedením z plastu, vďaka ktorému sa perfektne hodí do každej kuchyne. Výhodou nie je len dizajnové spracovanie kanvice, ale aj veľmi rýchly ohrev vody. Kanvica má skryté vykurovacie teleso a vyberateľný umývateľný filter.

Používanie je pohodlné

To, že má základňa možnosť otáčania 360°, robí používanie rýchlovarnej kanvice skutočne pohodlným. Otočná základňa a stočený napájací kábel v nej zaisťujú plné pohodlie a slobodu pri používaní.

Praktický indikátor hladiny vody

Zaujímavo integrovaný ukazovateľ hladiny vody dovolí mať množstvo vody v kanvici plne pod kontrolou. Rýchlovarná kanvica ďalej disponuje svetelnou kontrolkou, ktorá signalizuje zapnutie kanvice, a jej používanie je veľmi intuitívne.

Údržba je jednoduchá

Vyberateľný filter proti vodnému kameňu je umývateľný, čo uľahčuje čistenie kanvice a prispieva k lepšej kvalite vody. Tento filter zaistí výborné horúce nápoje v ich plnej chuti a najlepšej kvalite.

Bezpečie je základ

Rýchlovarná kanvica má 3-stupňový bezpečnostný systém, ktorý ju chráni pred spustením bez vody. Kanvica sa automaticky vypne buď po prevarení vody, alebo po jej zložení zo základne.  To všetko zaistí bezpečné a pohodlné používanie kanvice. Kanvica je navyše vybavená skrytým vykurovacím telesom, ktoré zvyšuje vykurovaciu plochu a bezpečnosť pri používaní. Izolácia vykurovacieho telesa odstraňuje problém s usadzovaním vodného kameňa, a celkovo tak uľahčuje udržiavanie kanvice v čistote.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Materiál plast
Zvuková signalizácia Nie
Príkon 2000 W
Nastaviteľná teplota Nie
Objem 1700 ml

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Delonghi KBJ 2001.W

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami