Denon RCD-N10 biely


Mini/mikrosystém, Smart, Farba biela, Typ média: CD, RMS výkon: 60 W, Wi-Fi, Wi-Fi štandardy: 802.11g, Bluetooth, AirPlay, Podporované pásma: FM, FM rádio, RDS, USB port, AUX vstup, Ethernet/LAN pripojenie, Výstup pre slúchadlá. Viac info

Farba


Cena 359,99 €

Zľava 14 % z predchádzajúcej ceny: 419,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 7,20 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vychutnajte si výnimočný zvuk v minimalistickom štýle. Sieťový Hi-Fi CD receiver Denon RCD-N10 v bielej farbe s hudobným prenosom HEOS, hlasovým ovládaním Alexa a prenosom zvuku cez Bluetooth je dokonalým kompaktným systémom pre všetky vaše hudobné potreby. Prehrávajte svoju osobnú hudobnú zbierku CD, dokonca aj hudbu vo vysokom rozlíšení cez USB vstup s podporou formátov DSD/WAV/FLAC/AIFF/ALAC. Sieťový prijímač podporuje všetky hlavné streamovacie služby a vďaka svojmu dizajnu v čiernom prevedení bez problémov zapadne do vášho domova. Ako vhodný doplnok je možné dokúpiť reproduktory Denon SC-N10.

Multifunkčný receiver Denon RCD-N10

Najnovšia verzia kompaktného prístroja Denon RCD-N10 je prvou s integrovaným multimediálnym systémom HEOS pre multiroom. Napriek malým rozmerom perfektne kombinuje AM/FM tuner, prehrávač CD diskov a veľa možností streamingu hudby. Prostredníctvom užívateľsky príjemnej aplikácie HEOS app môžete počúvať hudbu prostredníctvom obľúbených hudobných služieb, alebo streamovať hudbu s vysokým rozlíšením cez sieť alebo z USB kľúča. Alternatívne môžete prehrávať svoje obľúbené melódie bezdrôtovo cez Bluetooth alebo AirPlay2. Bez ohľadu na zdroj, koncový zosilňovač prekvapí svojim silným zvukom 2 x 60 W - čosi celkom neočakávané od takého malého systému.

Ovládací dotykový panel

Kľúčovým dizajnovým prvkom sú nové dotykové tlačidlá na hornej strane RCD-N10. Dávajú okamžitú odozvu - svetlom. A ako ste zvyknutí z displeja telefónu, tento krásny sieťový prijímač má dvojvrstvový povrch odolný proti poškriabaniu, ktorý mu dáva výrazný dotyk.

Široká podpora pre streamovacie služby

S Denon RCD-N10 sú vaše možnosti zvuku takmer nekonečné. Počúvajte svoje obľúbené CD, prehrávajte svoje playlisty pomocou Spotify, Deezer Premium alebo Tidal, vyskúšajte multiroom s vstavanou technológiou HEOS pomocou Bluetooth alebo vašej Wi-fi siete. Vychutnajte si internetové rádia a AirPlay2. Ovládajte tento mini HiFi systém jednoducho a pohodlne prostredníctvom svojho hlasu s kompatibilitou Amazon Alexa

HEOS pre multiroom

Každá izba vo vašej domácnosti môže mať vlastný zvuk HEOS. Alebo zoskupte viacero zariadení a reproduktorov kompatibilných s technológiou HEOS a zaplňte dom s rovnakou skladbou pomocou domácej siete. HEOS znamená pre multiroom viac možností. Všetko máte na dosah ruky pomocou intuitívnej aplikácie HEOS. Malé rozmery umožňujú jednoduché umiestnenie prístroja v spálni alebo v pracovni.

Všetko v jednom

Streamovanie hudby nemôže byť jednoduchšie. Od NAS zariadení, počítačov, mobilných zariadení, cez Airplay 2, Bluetooth, internetové rádia cez Wi-Fi, Ethernet až po vstup USB. Má tiež dva digitálne optické vstupy na pripojenie televízora, set-top boxu alebo iného digitálneho zariadenia, ktoré zlepšia kvalitu zvuku. Zabudovaný CD prehrávač podporuje prehrávanie CD i napálených diskov s MP3 i WMA súbormi. Vo výbave je FM tuner s RDS, LAN konektor, výstup pre slúchadlá, 1 analógový RCA vstup a výstup pre aktívny subwoofer. Výkonný digitálny zosilňovač triedy D, navrhnutý pre zvuk s vysokou vernosťou, obsahuje zabudovaný digitálny ekvalizér, ktorý je špeciálne naladený na optimalizáciu kvality zvuku z reproduktorov Denon SC-N10 (predávajú sa osobitne).

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
RMS výkon 60 W
NFC Nie
DAB Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Denon RCD-N10 biely

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami