Denon RCD-N10 biely

Cena:
479,00 €

Pôvodná cena 499,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,58 €

Doprava zadarmo

Vyberte si iný variant

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vychutnajte si výnimočný zvuk v minimalistickom štýle. Sieťový Hi-Fi CD receiver Denon RCD-N10 v bielej farbe s hudobným prenosom HEOS, hlasovým ovládaním Alexa a prenosom zvuku cez Bluetooth je dokonalým kompaktným systémom pre všetky vaše hudobné potreby. Prehrávajte svoju osobnú hudobnú zbierku CD, dokonca aj hudbu vo vysokom rozlíšení cez USB vstup s podporou formátov DSD/WAV/FLAC/AIFF/ALAC. Sieťový prijímač podporuje všetky hlavné streamovacie služby a vďaka svojmu dizajnu v čiernom prevedení bez problémov zapadne do vášho domova. Ako vhodný doplnok je možné dokúpiť reproduktory Denon SC-N10.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava
Popis produktu

Multifunkčný receiver Denon RCD-N10

Najnovšia verzia kompaktného prístroja Denon RCD-N10 je prvou s integrovaným multimediálnym systémom HEOS pre multiroom. Napriek malým rozmerom perfektne kombinuje AM/FM tuner, prehrávač CD diskov a veľa možností streamingu hudby. Prostredníctvom užívateľsky príjemnej aplikácie HEOS app môžete počúvať hudbu prostredníctvom obľúbených hudobných služieb, alebo streamovať hudbu s vysokým rozlíšením cez sieť alebo z USB kľúča. Alternatívne môžete prehrávať svoje obľúbené melódie bezdrôtovo cez Bluetooth alebo AirPlay2. Bez ohľadu na zdroj, koncový zosilňovač prekvapí svojim silným zvukom 2 x 60 W - čosi celkom neočakávané od takého malého systému.

Ovládací dotykový panel

Kľúčovým dizajnovým prvkom sú nové dotykové tlačidlá na hornej strane RCD-N10. Dávajú okamžitú odozvu - svetlom. A ako ste zvyknutí z displeja telefónu, tento krásny sieťový prijímač má dvojvrstvový povrch odolný proti poškriabaniu, ktorý mu dáva výrazný dotyk.

Široká podpora pre streamovacie služby

S Denon RCD-N10 sú vaše možnosti zvuku takmer nekonečné. Počúvajte svoje obľúbené CD, prehrávajte svoje playlisty pomocou Spotify, Deezer Premium alebo Tidal, vyskúšajte multiroom s vstavanou technológiou HEOS pomocou Bluetooth alebo vašej Wi-fi siete. Vychutnajte si internetové rádia a AirPlay2. Ovládajte tento mini HiFi systém jednoducho a pohodlne prostredníctvom svojho hlasu s kompatibilitou Amazon Alexa

HEOS pre multiroom

Každá izba vo vašej domácnosti môže mať vlastný zvuk HEOS. Alebo zoskupte viacero zariadení a reproduktorov kompatibilných s technológiou HEOS a zaplňte dom s rovnakou skladbou pomocou domácej siete. HEOS znamená pre multiroom viac možností. Všetko máte na dosah ruky pomocou intuitívnej aplikácie HEOS. Malé rozmery umožňujú jednoduché umiestnenie prístroja v spálni alebo v pracovni.

Všetko v jednom

Streamovanie hudby nemôže byť jednoduchšie. Od NAS zariadení, počítačov, mobilných zariadení, cez Airplay 2, Bluetooth, internetové rádia cez Wi-Fi, Ethernet až po vstup USB. Má tiež dva digitálne optické vstupy na pripojenie televízora, set-top boxu alebo iného digitálneho zariadenia, ktoré zlepšia kvalitu zvuku. Zabudovaný CD prehrávač podporuje prehrávanie CD i napálených diskov s MP3 i WMA súbormi. Vo výbave je FM tuner s RDS, LAN konektor, výstup pre slúchadlá, 1 analógový RCA vstup a výstup pre aktívny subwoofer. Výkonný digitálny zosilňovač triedy D, navrhnutý pre zvuk s vysokou vernosťou, obsahuje zabudovaný digitálny ekvalizér, ktorý je špeciálne naladený na optimalizáciu kvality zvuku z reproduktorov Denon SC-N10 (predávajú sa osobitne).

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
RMS výkon: 60 W
iNFC: Nie
DAB: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Denon
iSmart: Áno

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Wi-Fi štandardy: 802.11g
iAirplay: Áno
iNFC: Nie
AUX vstup: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 28 cm
Výška: 11 cm
Hĺbka: 31 cm
Hmotnosť: 3,4 Kg

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Multimedia

Typ média: CD
Zvukové formáty: flac, ALAC, wma, mp3, aac

Display/Grafika

iTyp displeja: OLED
Vstavaný displej: Áno

Rádio

Podporované pásma: FM
FM rádio: Áno
DAB: Nie
RDS: Áno
Zobúdzanie rádiom: Áno

Zvuk

RMS výkon: 60 W

Funkcie

Ekvalizér: Áno
Budík: Áno

Mechanika a disk

Kazetový prehrávač: Nie

Ostatné

Kód produktu: RCDN10BKE2

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore