Detské hračky

Dievča alebo chlapec, všetky deti sa potrebujú hrať. Doprajte im čas a priestor a vyberte kvalitné hračky, s ktorými sa budú rozvíjať. V detskej izbičke by nemali chýbať stavebnice a plyšáky. Brázdiť tu môžu i modely áut a autodráhy. A do toho všetkého môžu tlieskať a tancovať roboti.

Zobrazujeme 13 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

TY Lily Lama 33 cm

TY 96316 Lily

Plyšová hračka


15,49 €

MoMi Zawi ružové penové puzzle

MoMi Zawi penové puzzle

Penové puzzle


39,99 € 35,99 €

Carrera GO 63514 Tlapková Patrola

CARRERA GO 63514 TP

Autodráha


49,99 € 48,99 €

Carrera First- 63039 Cars Piston Cup

CARRERA FIRST - 63039 CARS

Autodráha


42,90 € 39,99 €

Carrera First- 63026 Mario Nintendo

CARRERA FIRST - 63026 MN

Autodráha


42,90 € 39,99 €

MoMi Zawi šedé penové puzzle

MoMi Zawi penové puzzle

Penové puzzle


39,99 € 35,99 €

MoMi Nebe ružové penové puzzle

MoMi NEBE penové puzzle

Penové puzzle


19,99 €

MoMi Nebe modré penové puzzle

MoMi Nebe penové puzzle

Penové puzzle


19,99 €

MoMi Feli čierne penové puzzle

MoMi Feli penové puzzle

Penové puzzle


24,59 € 19,99 €

MoMi Feli šedé penové puzzle

MoMi Feli penové puzzle

Penové puzzle


24,59 € 19,99 €

Boffin II Zelená Energia elektronická stavebnica

Boffin II Zelená Energia elektronická stavebnica

Stavebnica


54,99 € 49,99 €

Boffin II LIGHT elektronická stavebnica

Boffin II LIGHT elektronická stavebnica

Stavebnica


49,99 €

Carrera GO 62192 Avengers

CARRERA GO 62192 Avengers

Autodráha


46,99 € 45,99 €

O kategórii

Detské hračky

Hra je najdôležitejšia práca detí. V detskom svete to znamená to, čo v našom dospeláckom. Deti sa potrebujú sústrediť, “zahryznúť” do svojich úloh, ktoré sa odohrávajú v detskej izbe, obývačke, ale i na ihrisku a v detskom kolektíve. Naučia sa pri nej premýšľať, reagovať, ale s rovesníkmi. Zároveň sa posúvajú dopredu aj vďaka novým technológiám.

Čo sa za mladi naučíš, v starobe akoby si našiel.

Doprajte im dostatok priestoru a času na svoje hry. V tejto kategórii nájdete hračky pre chlapcov i dievčatá.

 

Plyšové hračky

Škola hrou s plyšovými hračkami a bábikami. Deti na svoje plyšové hračky nedajú dopustiť. Často ich sprevádzajú celým dňom i nocou. Poskytujú im totiž bezpečie a pocit istoty. Hrajú tiež dôležitú úlohu pri budovaní emočnej inteligencie. Vybrať môžete podľa obľúbeného zvieratka alebo animovanej postavičky. Tlapková patrola, jednorožce, mačičky s veľkými očami a ďalšie zvieratká od výmyslu sveta. Ak to nie je prekvapenie, tak nechajte vybrať svoje dieťa. Určite v tom má jasno.

 

RC modely

Autíčka na diaľkové ovládanie boli veľkým hitom. Technológia neustále pokračuje, a tak máte možnosť hrať sa s dokonalými napodobeninami reálnych áut. Čo všetko s nimi dokážete? Zvoľte si napríklad autá Rock Climber alebo Extreme a skúšajte rôzne terény. Štýlové truckery, Hummer zase môžu brázdiť po detskej izbe. A v ponuke sú i dokonalé modely formúl, s ktorými si radi dajú preteky malí i veľkí fanúšikovia.

 

Autodráhy

Autodráha alebo železnica je snom nejedného malého i veľkého milovníka áut i vlakov. Je v tom niečo fascinujúce. Možno radosť, keď sa všetko podarí zostaviť, aby to fungovalo, možno radosť z prvej jazdy. A nekonečné okruhy, ktoré vlak alebo auto denne opíše. A pravdepodobne sa pridajú aj ďalšie hračky - napríklad postavičky, plyšáky alebo stavebnice. Žeby sa na preteky formúl prišli pozrieť aj roboti?

 

Stavebnice

Drevené, magentické stavebnice i puzzle - hlavné je stavať od malička. Vďaka stavaniu stavebníc sa rozvíja logické i kritické myslenie a deti sa učia riešiť rôzne problémy. Okrem toho podporuje vývoj jemnej motoriky a priestorovej orientácie. A vystavanie nejakého projektu učí deti trpezlivost a dosiahnutia vytýčeného cieľa. Ak sa stavia v tíme, tak si precvičia i sociálne kontakty a vymieňanie či požičiavanie vecí.

Zabavte sa spoločne pri stavaní puzzle ako je Warcraft, Mafia alebo Resident Evil Puzzle. Deti, ktoré majú radi projekty si môžu postaviť svoju vtáčiu búdku alebo auto z dielne Stanley Jr. V balení nájdu vždy kompletnú sadu s dielmi a so skrutkami i farbami, aby mohli postaviť a skrášliť svoje dielo od A do Z.

Z drevených stavebníc zase môžu stavať pevnosti, domy, farmy, z tých magnetických rôzne zvieratká a iné farebné 3D výtvory.

 

Roboti a robotické zvieratká

Medzi hračkami nájdete aj inteligentné hračky v podobe roztomilých robotov a robotických zvieratiek. Stačí vybrať tú “správnu” farbu a môžete mať doma veselo vďaka umelej inteligencii. Roboty sú vhodné už dokonca od 3 rokov. Dokážu napríklad nahrávať a imitovať hlasy. Skutočná zábava nastane aj vtedy, keď sa zhluknú roboty a začnú medzi sebou komunikovať, alebo ešte lepšie, tancovať.

Robotické zvieratá zase môžete nechať behať po miestnosti vďaka autonómnym nohám alebo kolieskam. Sú v lákavých farebných prevedeniach, vhodné pre chlapcov, ako aj dievčatá.

Pripravte sa dobre na spotrebu tužkových bateriek. Pouvažujte nad alternatívou nabíjačky a nabíjateľných batérií, ktoré môžete nabíjať znovu, približne 200-krát. A to sa oplatí z ekologického i ekonomického hľadiska.