Digitalizácia domácnosti pokračuje: prichádza smart chladnička Samsung Family Hub

Je to omnoho viac než obyčajná chladnička, je to Family Hub. Vďaka veľkému displeju môžete sledovať TV programy, posielať správy, inšpirovať sa receptami, zdieľať kalendár alebo aj telefonovať. A prostredníctvom zabudovaných kamier sa dokážete priamo z obchodu pozrieť čo máte doma v chladničke.

Americká smart chladnička Samsung Family Hub má povrch vyrobený z kvalitného a odolného nerezového materiálu vo farbe Ez Clean Steel, ktorého prednosťou je minimálna údržba. Kombinácia rovných dverí so zapustenou rukoväťou dodajú domácnosti elegantný vzhľad s prvkami súčasných trendov. Ploché dvere nevyčnievajú a dokonale splynú s okolitým interiérom. Tieto neobyčajné dvere ponúknu vašej rodine mnoho smart možností:

  • Dotyková obrazovka umožňuje zobrazovať fotky, pridávať nálepky, kresliť obrázky, písať rukou, sledovať mobilný obsah alebo televíziu priamo v pohodlí kuchyne.
  • Aplikácia SmartView umožní zobraziť obrazovku vášho smartfónu alebo akejkoľvek Samsung Smart TV bez potreby inštalácie ďalšieho softvéru. Navyše si pri varení môžete pustiť hudbu a počúvať svoje obľúbené playlisty na Spotify a Amazon Music.
  • Multifunkčný displej umožní nahliadnuť do chladničky kedykoľvek a kdekoľvek. Kamera zobrazí obsah chladničky.
  • S aplikáciou smart recepty a Plánovač jedla si uľahčíte prípravu jedál.

Chladnička stvorená na zdieľanie

Dvierka inteligentnej americkej chladničky slúžia často v domácnostiach na písanie odkazov alebo vystavovanie detských obrázkov. Americká chladnička Samsung Family Hub ponúka Rodinnú plochu, na ktorej môžete zobrazovať fotografie, písať i kresliť rukou či pridávať nálepky. Pridajte na plochu aj hudobný prehrávač a spríjemnite si varenie.

Stály zdroj aktuálnych informácií

Každý člen rodiny bude mať vždy k dispozícii užitočné aktuálne informácie - šikovná asistentka Bixby dokonca môže podľa hlasu rozpoznať, kto práve chladničku používa. Ranný súhrn vás informuje o počasí, správach, dennom pláne a prípadne aj o trvanlivosti potravín. Kalendár vám umožní spoločne i jednotlivo plánovať a kontrolovať váš program. Položky ľahko upravíte cez smartfón, ale môžete využiť aj synchronizáciu s kalendármi Google a Microsoft Office 365. S ostatnými členmi rodiny tiež môžete zdieľať poznámky, zoznam úloh alebo napríklad fotografie. Domovská obrazovka sa navyše sama zapne, keď ku chladničke pristúpite.

Zrkadlite na obrazovke svoj smartfón alebo Samsung Smart TV

Aj v kuchyni si môžete užívať mobilný alebo televízny obsah. Na obrazovke chladničky Family Hub môžete vďaka aplikácii SmartView dokonale a ľahko zrkadliť obsah z televízora alebo smartfónu Samsung. Nič nemusíte platiť, nič nemusíte zložito inštalovať, všetko je len otázka niekoľkých kliknutí prstom.

Varte s obľúbenými hudobnými hitmi

Prehrávajte si vlastné zoznamy skladieb zo Spotify či Amazon Music alebo objavujte nové rozhlasové stanice, podcasty a relácie vaplikácii TuneIn. S prehrávačom v chladničke Family Hub si môžete spríjemniť varenie alebo navodiť dokonalú atmosféru pri párty s priateľmi.

Majte dokonalý prehľad o vnútri chladničky

Chladnička Family Hub vám vďaka vnútorným kamerám zobrazí, čo je v jej vnútri, a to nielen na vonkajšej obrazovke, ale aj na displeji vášho smartfónu. To všetko bez nutnosti otvárať dvierka. Navyše automaticky označuje dátum spotreby a umožní vám vytvárať nákupný zoznam a pridávať k potravinám pripomienky alebo poznámky. Keď budete v obchode premýšľať, či ešte máte doma vajíčka, alebo už musíte kúpiť nové, stačí vytiahnuť smartfón a presvedčiť sa na vlastné oči.

Chladnička, ktorá vám uľahčí varenie

Aplikácia Smart recepty vám zobrazí podrobné pokyny k vareniu. Chladnička Family Hub vám ale môže pomôcť aj s úlohou, ktorá je často ešte ťažšia - vymyslieť, čo bude na večeru. Plánovač jedla navrhne vhodný recept na základe toho, čo máte radi a aké potraviny máte uložené vo vnútri. Ak niečo chýba, môžete položku kliknutím alebo hlasovým príkazom ľahko pridať na svoj nákupný zoznam, ktorý sa následne synchronizuje s vaším telefónom, aby ste ho v obchode mali poruke.

Dokonale sa začlení do inteligentnej domácnosti

Aplikácia SmartThings vám umožní ovládať prepojené inteligentné zariadenia priamo z domovskej obrazovky na chladničke alebo pomocou hlasu. Môžete ich zapínať a vypínať či inak nastavovať a ovládať.

Telefonujte pokojne aj pri varení

Chladnička Family Hub sa vďaka Bluetooth konektivite pripojí k vášmu smartfónu a umožní vám volať aj prijímať hovory, a to jednoduchým hlasovým pokynom. Nezmeškáte tak žiaden dôležitý hovor. Navyše, nemusíte kvôli tomu svoj telefón ani držať a umývať si preto ruky. Tým pádom nehrozí, že by ste si drahý smartfón ušpinili od pripravovaného jedla.

Ešte viac úložného priestoru

Vďaka konštrukčnému riešeniu SpaceMax poskytuje chladnička Samsung ďaleko viac úložného priestoru, do ktorého pohodlne uskladníte jedlo a pitie pre celú vašu rodinu. Do chladničky sa zmestí až o 100 litrov viac v porovnaní s bežnými chladničkami a to pri zachovaní štandardných rozmerov.

Potraviny čerstvé až dvakrát dlhšie

Optimalizujte teplotu a úroveň vlhkosti v chladničke aj mrazničke a uchovajte si svoje potraviny ešte dlhšie čerstvé a šťavnaté. Technológia Twin Cooling Plus chladí oddelene mrazničku a chladničku, takže zabraňuje miešaniu pachov rôznych typov jedál. Potraviny si preto zachovajú svoju jedinečnú vôňu a chuť až dvakrát dlhšie než v bežných chladničkách.

Správna teplota za všetkých okolností

Chladnička Samsung je vybavená kovovou konštrukciou zadnej steny, ktorá zachytáva studený vzduch a zabraňuje kolísaniu teploty pri otvorení dverí. Vďaka tomu je zaistená konštantná teplota za každých okolností. Vaše potraviny tak zostanú čerstvé aj v prípade, že svoju chladničku otvárate veľmi často.

Oddelené systémy chladenia pre optimálnu teplotu

Ideálna teplota v každej časti chladničky je zaistená oddelenými systémami chladenia. Úprave správnej teploty pomáha aj digitálny invertor a pokročilá izolácia, ktorá v zariadení udržuje optimálnu teplotu bez ohľadu na okolité podmienky. Výsledkom sú dlhodobo čerstvé potraviny so skvelou chuťou a správnou konzistenciou.

Elegantné prevedenie

Chladnička od spoločnosti Samsung vás zaujme svojim elegantným vzhľadom. Dvere chladničky vďaka plochému prevedeniu nijak nenarušia celkový vzhľad vášho interiéru. Práve naopak, vďaka svojmu jedinečnému vzhľadu sa hodí takpovediac do akejkoľvek kuchyne.

Pozrieť chladničku Samsung Family Hub
 

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.