Digitálne zápisníky

Nahraďte klasické pero a papier praktickým digitálnym zápisníkom, ktorý je ako stvorený na každodenné zaznamenávanie si poznámok. Nielenže oceníte jeho nízku váhu, no vďaka kompaktným rozmerom nezaberie ani zbytočne veľa miesta.

Kategórie produktov

Zobrazujeme 4 výsledky Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Platinet LCD 12 čierny

Hodnocení: 4 z 5, počet hodnocení: 2

Platinet LCD 12 čierny

Farba: čierna


23,99 €

Platinet LCD 8,5 čierny

Hodnocení: 4.3 z 5, počet hodnocení: 3

Platinet LCD 8,5 čierny

Farba: čierna


13,99 €

Xiaomi Mi LCD Writing Tablet

Hodnocení: 0 z 5, počet hodnocení: 0

Xiaomi Mi LCD Writing Tablet

4G / LTE: Nie, Typ displeja: LCD, Slot pre pamäťovú kartu: Nie, Uhlopriečka: 13.5 "


24,99 €

BSMART bs-tab01 modrý

Hodnocení: 5 z 5, počet hodnocení: 1

BSMART bs-tab01 modrý

Výpredaj

Uhlopriečka: 8.5 ", Slot pre pamäťovú kartu: Nie, Citlivosť prítlaku: Nie, Interná pamäť: Nie


7,99 €

O kategórii

Šetrite životné prostredie s digitálnym zápisníkom

Aj keď sú pero a papier pri zaznamenávaní poznámok stále obľúbené, častokrát sa stáva, že poznámky zaznačené na rôznych papierikoch sa jednoducho stratia. Majte všetky svoje poznámky pokope s praktickým digitálnym zápisníkom, ktorý dokáže veľmi efektívne nahradiť klasické papierové zápisníky. Nielenže sa tak vyhnete ich neustálemu dokupovaniu, no ušetríte aj kopec papiera, čím zároveň šetríte životné prostredie.

Digitálny zápisník: Nízka váha a kompaktné rozmery

Digitálny zápisník vďaka svojej nízkej váhe a kompaktným rozmerom môžete so sebou vziať prakticky kamkoľvek, a tak budete mať všetky poznámky neustále pri sebe. Digitálny zápisník ocenia i všetci študenti. Digitálne zápisníky obvykle disponujú aj praktickým mazacím tlačidlom, vďaka ktorému vymažete celú obrazovku a môžete ju v momente začať opäť používať.

Súčasťou balenia väčšiny digitálnych zápisníkov je i praktický stylus, takže ho nemusíte dokupovať zvlášť. Vybrať si môžete elegantný čierny digitálny zápisník, ale i modrý digitálny zápisník.

TIP: Mrknite aj na grafické tablety, ktoré poslúžia pri tvorbe grafického obsahu, maľovaní, kreslení či editovaní fotografií.