Ekologické poháre a cestovné hrnčeky

Ekologické hrnčeky a poháre sú šetrné k životnému prostrediu, a navyše majú štýlový dizajn a vysokú kvalitu, vďaka čomu každý nápoj chutí ešte lepšie. Cestovné hrnčeky dlhodobo udržia teplotu a zahrejú nielen na ceste do práce.

Kategórie produktov

O kategórii

Ekologické hrnčeky nahrádzajú plasty

Ekologické poháre a hrnčeky sú vyrobené zo zdravých materiálov, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Ich opätovné používanie plne nahrádza plastové a jednorazové poháre. Uskladnenie a prenos tekutín nemusí viac ubližovať prírode – ekologické termohrnčeky sú ohľaduplné k zdraviu človeka i jeho okoliu.

Vlastnosti ekologických hrnčekov

Okrem toho, že ekologické poháre a termohrnčeky sú vyrobené z neškodných materiálov, tieto cestovné poháre majú aj iné výhody:

  • Nepriepustnosť a ochrana voči preliatiu – správe uzavreté poháre nepretekajú a ľahko sa prenášajú
  • Eko poháre majú ventil na prepúšťanie vzduchu, vďaka čomu sa ľahko napijete aj pri chôdzi
  • Vysokokvalitné materiály termohrnčekoch udržia nápoj dlhodobo teplý až do 12 hodín
  • Cestovné poháre a hrnčeky je možné umývať v umývačke riadu
  • Cestovné termohrnčeky s ochrannou rukoväťou alebo prstencom sa ľahko prenášajú a vďaka ochrannej rukoväti (napr. zo silikónu) chránia pokožku pred popálením
  • Ekologické termohrnčeky majú mechanickú poistku proti nečakanému otvoreniu

Ekologické poháre v rôznych veľkostiach

Podľa toho, aká je vaša obľúbená káva alebo čaj, môžete si vybrať cestovný hrnček na kávu v rôznych veľkostiach.

Cestovné poháre a termohrnčeky s objemom do 227 ml nosia označenie „barista friendly“, a teda ide o ideálnu veľkosť na klasické malé kávy z kaviarne.

Ekologické hrnčeky s objemom 300 až 330 ml sú vhodné na stredné až veľké kávy a iné komerčné nápoje.

Cestovný hrnček na kávu s objemom 330 až 350 ml patria do kategórie veľkostí M. Obľúbené laté s vlastného ekologického hrnčeka chutí najlepšie.

Veľké cestovné poháre do 500 ml sa hodia na dlhšie trasy a na veľké XXL kávy a čaje.

 

Cestovné hrnčeky a poháre v štýlovom dizajne

Termo hrnček na cesty nie je len funkčný doplnok – moderný dizajn dokáže zážitok z kávy znásobiť. Vybrať si môžete termo poháre so vzormi a obrázkami alebo farebné variácie termohrnčekov:

 

Eko poháre a hrnčeky KeepCup

Hrnčeky KeepCup sú úplne jedinečná kategória ekologických pohárov a hrnčekov. Vysoká kvalita a originálny dizajn pohárov KeepCup vás bude sprevádzať na cestách i všade, kde chcete mať svoj nápoj vždy pri sebe. Termohrnčeky KeepCup dlhodobo udržia teplotu nápoja a navyše sú znovu použiteľné, takže vám poďakuje aj naša planéta.

Austrálska ekologická značka KeepCup sa sústreďuje na udržateľnosť, kvalitu a dizajn. Cieľom výroby ekologických pohárov KeepCup je nahradenie plastových a jednorázových pohárov, ktoré ničia naše životné prostredie.

Cestovné hrnčeky KeepCup sú ideálne pre milovníkov kávy – ktorú si môžete pripraviť doma v kávovare alebo ekologický hrnček nosiť so sebou a nahradiť ho jednorazovými pohármi.

 

Výrobcovia ekologických pohárov a cestovných hrnčekov

Cestovný termohrnček na kávu môže byť skvelý darček pre šoférov a ľudí na cestách. Okrem značky KeepCup, ktoré je v oblasti ekologickej výroby pohárov na prvom mieste, sa výrobe termohrnčekov venujú aj iní kvalitní výrobcovia:

Cestovné termo poháre Tefal sa pýšia hlavne silnou izoláciou pred vonkajšími teplotami, takže nápoj udržujú v rovnakej teplote aj 12 hodín.

Kvalitné ekologické produkty ponúkajú aj cestovné poháre Les artistes, termo hrnčeky Lamart, štýlové hrnčeky na kávu Delonghi, luxusné termohrnčeky Wmf pre náročných alebo turistické hrnčeky Naturehike do prírody.